دستگیری مرد کفن‌پوش در نهاد ریاست جمهوری

حوالی ساعت ۱۱ امروز دوشنبه مرد کفن‌پوشی که تلاش داشت تا با سلاح سرد وارد نهاد ریاست‌جمهوری شود، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

دستگیری مرد کفن‌پوش در نهاد ریاست جمهوریفرد مهاجم که حدودا ۳۵ سال داشت بدون توجه به هشدار نیروهای امنیتی با قمه از ایست و بازرسی اول عبور کرده و به دلیل بی‌توجهی به هشدارها از سوی نیروهای امنیتی در ایست دوم مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

هنوز از هویت و انگیزه فرد مهاجم که تلاش کرده به صورت کفن‌پوش وارد نهاد ریاست‌جمهوری شود، اطلاعی در دست نیست.

یکی از شاهدان عینی این حادثه که در محدوده پاستور زندگی می‌کند گفت: «در این محدوده برای ورود افراد ناشناس باید با نیروهای امنیتی هماهنگی صورت بگیرد. امروز برای هماهنگی عبور تعمیرکار لباسشویی از منزل خارج شدم که شنیدن صدای شلیک باعث شد به سمت گیت دوم بروم و با فرد مهاجم که به علت اصابت گلوله نیروهای امنیتی روی زمین افتاده بود مواجه شدم. »

منبع:
خبرگزاری ایلنا

.?.

خبر و بعد از خبر
خبرگزاری ایرنا: «معاون امنیتی استاندار تهران، محسن نسج همدانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حوالی ساعت 11 امروز یک مرد حدودا 35 ساله قصد عبور از گیت نهاد ریاست جمهوری را داشت که به دلیل همراه داشتن سلاح سرد با ماموران حفاظت نهاد درگیر می‌شود. نامبرده با سلاح سرد به نیروهای حفاظت حمله کرده که این امر منجر به تیراندازی ماموران نهاد و مصدوم شدن فرد مهاجم می‌شود.»

.?.

باشگاه خبرنگان: «محسن همدانی معاون امنیتی استانداری تهران، ضمن تکذیب اخبار منتشر شده به نقل از خود در برخی رسانه‌ها درباره جزئیات تیراندازی امروز در نهاد ریاست جمهوری اظهار کرد: بنده هیچ گونه اظهارنظری در اینباره نکرده‌ام و هیچ گونه اطلاع‌رسانی به خبرگزاری‌هایی که این اخبار را منتشر کردند، نداشته‌ام.»

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar