خانه » اخبار » اخبار فرهنگ و هنر » تیرباران مهمانان در روستایی در فهرج کرمان

تیرباران مهمانان در روستایی در فهرج کرمان

نگاه اول
به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از نژاد خالقی فرماندار فهرج، یک جوان در شهرستان فهرج که از خانواده عروس جواب منفی شنیده بود هنگامی که متوجه شد عروس قصد ازدواج با فرد دیگری را دارد، با حضور در مراسم عقد آنها، خانواده عروس و داماد را به گلوله بست .

تیرباران مهمانان در روستایی در فهرج کرماندر این تیرباران ده نفر در دم جان خود را از دست دادند و ۵ نفر دیگر مجروح شدند. این فرد جوان هم اکنون متواری است!

نگاه دوم
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از خلیل همایی مدیرکل امنیتی استانداری کرمان، عصر پنجشنبه در روستای جهان آباد فهرج، فردی تحت تاثیر کانال‌های تلگرامی اعضای خانواده زنش را با سلاح کلانشینکف تیرباران کرد.

تیرباران مهمانان در روستایی در فهرج کرماندر این حادثه ۱۰ نفر جان خود را از دست دادند و پنج نفر هم روانه بیمارستان شدند.

به گفته مدیرکل امنیتی استانداری کرمان تحقیقات ادامه دارد.

به دلیل اطلاع رسانی ضعیف مسئولان خبرها از این حادثه ضد و نقیض است.

نگاه سوم
به گزارش جوان، تحقیقات پلیس خیلی زود نشان داد که عامل حادثه داماد ۲۶ ساله خانواده است که بعد از حادثه متواری شده است. همسر وی در اولین تحقیقات گفت: متهم پسر خاله من است که یک سال و نیم قبل به خواستگاری‌ام آمد و با هم عقد کردیم. بعد از آن بود که با هم اختلاف پیدا کردیم و پدرم با عروسی ما مخالفت کرد. ساعتی قبل عده‌ای از بستگان برای عیادت یکی از اعضای خانواده‌ام در خانه ما میهمان بودند که شوهرم با اسلحه کلاشنیکف وارد شد. او ابتدا پدرم را مقابل در خانه به قتل رساند و سپس وارد خانه شد. ابتدا من را از جمع خانواده جدا کرد و بعد شروع به تیراندازی‌ و سپس از محل فرار کرد.

تیرباران مهمانان در روستایی در فهرج کرماندر این حادثه ۴ نفر مجروح شدند که حال دونفرشان وخیم است. ۱۰ نفر از جمله پدر و مادر عروس و تعدادی از کودکان و همسایگان کشته شدند!

نگاه آخر
بر پدر عشق و عاشقی و حسد و سوء ظن و جهل و فقر و تلگرام[!] لعنت!

پس نوشت

سه روز بعد از این حادثه خونین، قاتل متواری در استان سیستان و بلوچستان و در شهر ایرانشهر طی یک درگیری مسلحانه با مامورین دستگیر شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز