کشف قاشق موجودات فضایی یا پاریدولیا

برخی از محققان معتقدند موجودات فرازمینی هنگام ترک سیاره سرخ این قاشق فضایی را روی مریخ جا گذاشته‌اند.

کشف قاشق موجودات فضایی یا پاریدولیابه گزارش باشگاه خبرنگاران؛ جستجوگران موجودات فرازمینی با استناد به عکسی که اخیرا از روی سطح مریخ تهیه شده است ادعای جدید عجیبی را مطرح نموده‌اند. بنا به گفته آنها یک قاشق بزرگ متعلق به موجودات فضایی که زمانی در این سیاره زندگی می‌کردند در این عکس قابل مشاهده است.

کشف قاشق موجودات فضایی یا پاریدولیااین عکس که توسط مریخ نورد ناسا تهیه شده این نظریه را مطرح ساخته است که شاید این قاشق متعلق به تمدن‌های گذشته در مریخ باشد.

اسکات سی وارینگ محقق در زمینه موجودات فضایی در این خصوص گفت: «این یک کشف فوق‌العاده از لوازم آنهاست که در نزدیکی مریخ نورد وجود داشته است. طول، عرض و ضخامت آن نشان دهنده یک قاشق است. این دومین قاشق واقعی پیدا شده روی مریخ است و این قاشق دقیقا شبیه به قاشق نخست است و تقریبا هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد.»

کشف قاشق موجودات فضایی یا پاریدولیااما، ناسا، و دیگر دانشمندان معتقدند که این موضوع چیزی بیش از توهمات نوری و افکار واهی و پوچ نیست.

به گفته ناسا هنوز هیچ شواهدی دال بر وجود حیات در سطح مریخ مشاهده نشده است و این قاشق و دیگر موارد حاصل از پاریدولیا است.

پاریدولیا چیست

پاریدولیا پدیده‌ای روانشناختی است که سبب می‌شود تصاویر و صداهای عادی به گونه‌ای متفاوت و نادرست به نظر برسند یا تجسم شوند مانند دیدن صورت افراد و اشیا در ابرها.

یافتن هیولا و اهریمن در موهای ملکه الیزابت

یافتن هیولا و اهریمن در موهای ملکه الیزابت
یافتن هیولا و اهریمن در موهای ملکه الیزابت
Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar