قالیباف: ورزش در سبد کالای خانواده‌ها

از قدیم ندیم‌ها گفته‌اند که «عقل سالم در بدن سالم است» و برای داشتن بدن سالم، یکی از ضروری‌ترین چیزها ورزش همگانی و اجرای برنامه روزانه و هفتگی ورزشی است.

اگر چه مشکلات مالی، کمبود فضاهای ورزشی، عدم آگاهی و غیره و غیره از جمله دلایل عدم توجه مردم به ورزش‌های همگانی است، اما هیچ گره‌ای نیست که نشود بازش کرد.

قالیباف: ورزش در سبد کالای خانواده‌ها

ورزش در سبد کالای خانواده‌ها

محمدباقر قالیباف معتقد است که ورزش هم باید مانند فرهنگ وارد سبد کالای خانواده‌های ما شود!

محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری عصر امروز (سه‌شنبه) در برنامه انتخاباتی‌اش در رادیو ورزش با اشاره به شرایط ورزش کشور، اظهار داشت: ارتقای سلامت جسمی و روانی جامعه را باید مورد توجه قرار دهیم، چرا نباید ورزش را مردمی کنیم؟ مگر کالاهای ورزشی چه پیچیدگی خاصی دارند که ما نمی‌توانیم آن‌ها را در داخل تولید کنیم؟

وی افزود: اگر در بهداشت و ورزش هزینه کنیم باعث ارتقاع سلامت در جامعه می‌شود و به قول مقام معظم رهبری هزینه در ورزش اسراف نیست.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: بر اساس جغرافیای مناطق مختلف کشور باید برای ورزش همگانی برنامه ریزی کنیم.

قالیباف گفت: مهم‌ترین عنصر در پیشرفت یک کشور منابع انسانی است ولی بدانیم اگر نیروی انسانی سالم نداشته باشیم نمی‌توانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

او عنوان کرد: بحران اقتصادی در بخش‌های مختلف تاثیر خودش را گذاشته و باعث شده خانواده‌های کم درآمد فرصت فکر کردن در مورد ورزش را نداشته باشند‌.

محمدباقر قالیباف تصریح کرد: ورزش هم باید مانند فرهنگ وارد سبد کالای خانواده‌های ما شود.

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar