خانه » اخبار » شروع ثبت نام بن كارت دانشجويی نمايشگاه كتاب سال 95

شروع ثبت نام بن كارت دانشجويی نمايشگاه كتاب سال 95

شروع ثبت نام بن كارت دانشجويی نمايشگاه كتاب سال 95

شروع ثبت نام بن كارت دانشجويی نمايشگاه كتاب سال 95

شروع ثبت نام بن كارت دانشجويی نمايشگاه كتاب سال 95

نمایشگاه کتاب

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:طبق خبر های رسیده شروع ثبت نام بن كارت دانشجويی نمايشگاه كتاب سال 95 از تاریخ 26 فروردین 95 می باشد.

سامانه ثبت نام بزودی فعال شده و دانشجويان می‌توانند اقدام كنند.

طبق يارانه در نظر گرفته شده دانشجويان بن كارت١٠٠ هزار تومانی دربافت خواهند كرد. سهم ارشاد ٤٠ هزار تومان و دانشجويان ٦٠ هزار تومان پرداخت می‌كنند.

نیکنام حسین پور مشاور توسعه و منابع معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص یارانه 12 میلیارد تومانی به عنوان بن کتاب به دانشجویان و طلاب کشوردر بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت یارانه خرید کتاب در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 26 فروردین ماه آغاز می شود.

نمایشگاه کتاب

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نمایشگاه کتابی است که در اردیبهشت هر سال در مصلّای تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه، یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در ایران است.

نخستین دورهٔ نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۱۳۶۶ در نمایشگاه بین‌المللی تهران (در انتهای بزرگراه چمران) برگزار شد و تا سال ۱۳۸۵ در همین مکان برگزار می‌شد، امّا از آن از سال ۱۳۸۶ نمایشگاه کتاب در مصلای امام خمینی (ره) تهران (در محله عباس‌آباد) برگزار می‌شود. قرار است این نمایشگاه از سال ۱۳۹۵ (بیست و نهمین دوره) در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب شهر تهران برگزار گردد.

منبع:سایت نمایشگاه کتاب

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز