علت فحاشی خوزستانی ها به علیرضا منصوریان+فیلم

علت فحاشی خوزستانی ها به علیرضا منصوریان+فیلم

علت فحاشی خوزستانی ها به علیرضا منصوریان+فیلم
علت فحاشی خوزستانی ها به علیرضا منصوریان+فیلم

علیرضا منصوریان

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز در بازی این هفته استقلال اهواز و نفت تهران در اهواز شاهد فحاشی گسترده تماشاگران خوزستانی به علیرضا منصوریان بودیم.

شاید برای شما هم جای سوال باشد که چرا خوزستانی هایی که بیشترین آمار در طرفداران استقلال را دارد این چنین به فحاشی نسبت به علیرضا منصوریان اسطوره استقلال می پردازند.

دیروز و در جریان بازی استقلال اهواز و نفت تهران از ابتدای با بازی تا انتهای آن تماشاگران خوزستانی یکصدا علیرضا منصوریان و خانواده اش را مورد فحاشی و لطف خود قرار دادند.

تا جایی که حتی مربیان و عوامل استقلال اهواز هیچگونه تلاشی برای آرام کردن تماشاگران ن انجام ندادند و سرمربی این تیم در واکنش به سوال خبرنگاران گفت:به عنوان یک خوزستانی که کسی که مسئولیت فنی تیم استقلال اهواز را بر عهده دارم از منصوریان عذرخواهی می کنم. من سال هاست که وی را می شناسم و یکی از بچه های متدین و با خدا است.
بختیاری زاده ادامه داد: عربی زبان خداست و همه قومیت‌ها و کشورها و ادیان باید به زبان خدا احترم بگذارند. هرچند که این حرکات را تأیید نمی کنم و در شأن فوتبال خوزستان نیست که به یک مربی توهین کنند ولی یک جاهایی به مردم خوزستان فشار می آید.

ریشه این فحاشی ها به اسفند سال گذشته و قبل از بازی استقلال تهران و نفت تهران برمی گردد که علیرضا منصوریان با به زبان آوردن جمله ای باعث ناراحت شدن تماشاگران استقلال شد و به شد خوزستانی ها را از خود راند.

علیرضا منصوریان پیش از بازی نفت تهران با استقلال در مراسمی که به یاد  شهدا برگزار شد اعلام کرد که ما مدیون شهدا هستیم چون اگر نبودند مجبور بودیم امروز عربی صحبت کنیم.

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

هر چند بعد ها علی منصوریان با انتشار پستی در اینستاگرام به نوعی به اشتباه خود اعتراف کرد ولی همچنان خوزستانی ها از او ناراحت هستند.

وی با انتشار عکسی در اینستاگرام نوشت: عاشق ایران و مردم عزیزم هستم با هر لهجه و گویشی. فارس، عرب، ترک، لر، کرد، بلوچ، مازنی، گیلانی،… و از خدا برای تمام ایرانیان در سراسر جهان خوشی و سلامتی آرزومندم

علت فحاشی خوزستانی ها به علیرضا منصوریان+فیلم
علت فحاشی خوزستانی ها به علیرضا منصوریان+فیلم

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط:

بازیگران زن در مهمانی افتتاحیه اطلسیه مشهد+عکس

فیلم حواشی جنجالی پایان بازی استقلال و نفت

عکس های عروسی امین حاج محمد دفاع استقلال

فرهاد مجیدی،چک های پاس نشده و استقلال!+عکس

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar