خانه » اخبار » حرف جنجالی نماینده زن جدید اصلاحات در مورد حجاب

حرف جنجالی نماینده زن جدید اصلاحات در مورد حجاب

حرف جنجالی نماینده زن جدید اصلاحات در مورد حجاب

حرف جنجالی نماینده جدید اصلاحات در مورد حجاب

حرف جنجالی نماینده جدید اصلاحات در مورد حجاب

پروانه سلحشوری

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز پروانه سلحشوری نماینده جدید و جوان اصلاحات در حالی که هنوز وارد مجلس نشده حرف جنجالی در مورد حجاب زده است.

پروانه سلحشوری که در لیست اصلاحات در تهران رای آورده و به عنوان نماینده باید فعالیت خود را در مجلس آغاز کند در همین ابتدای کار و در حالی که هنوز وارد مجلس نشده اظهار نظر در مورد حجاب داشته که جنجالی شده است.

پروانه سلحشوری در مصاحبه با شبکه فرانس 24 در مورد حجاب گفت:«حجاب باید اختیاری شود!»

کارشناس شبکه فرانس 24 در واکنش به صحبت های پروانه سلحشوری مبنی بر اینکه “حجاب باید اختیاری شود” گفت: همین یک جمله از او به نحوی انقلاب کوچک است.

پروانه سلحشوری نماینده اصلاح طلب منتخب مردم تهران در گفتگو با خبرنگار روزنامه ایتالیایی کوریره دلاسرا در اظهاراتی تأمل برانگیز گفت: انتخاب حجاب و پوشش را امری شخصی می دانم (نه یک امر اجباری) حق انتخاب پوشش یک حق ابتدایی برای زنان است و زمان خیلی چیزها را تغییر خواهد داد!

پروانه سلحشوری در پاسخ به این سوال که بزرگترین مشکل امروز زنان ایران چیست؟ پاسخ داد: قوانین بزرگترین مشکل هستند.

نماینده تهران در پاسخ به سوال خبرنگار ایتالیایی که پرسید: اگر من نخواهم روسری سرم نکنم، میتوانم سرم نکنم؟ گفت: البته، زمانش می رسد.
وی با بیان اینکه دختران امروز پوششی متفاوت با گذشته را برگزیده اند گفت: اختیاری شدن حجاب بخشی از روند پیشرفت و توسعه است.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

6 نظر درباره "حرف جنجالی نماینده زن جدید اصلاحات در مورد حجاب"

avatar
تیما
مهمان

خجالت بکش منافق فکر کردی اینجا چه خبره من یک زنم واجازه نمیدم توی تازه بدوران رسیده چارچوب انقلاب مارو به بازی بگیری فکر نکن اینجا هر کی به هر کیه همین مردم اگه به تو که اومدی رو کار برخلاف شرعشون عمل کنی زندت نمیذارن فقط بفهم چی میگی

مریم احمدی
مهمان

درود بر خانم سلحشوری !!!!!!
بالاخره یک آدم آگاه پیدا شد . ای خدا حفظش کن !
ای خدا خودت پناهش باش در مقابل گرگ های داعشی !!!

خانم سلحشوری دوستت داریم !
زنده باد زنان بزرگ !!!

محیا ملکی
مهمان

زور اصلا چیز خوبی نیست. خیلی بده که به زور حجاب سر مردمه.هر کس مسؤل کارای خودشه.اگه کسی میخاد بره جهنم ولش کنین بزا بره.گناه هر کس گردن خودشه.با این که حجاب اختیاری شه خودم با حجاب میگردم ولی زور چیز بدیه.حتی تو دین اسلامم تو ایت الکسی اومده لا اکراه فی دین.یعنی هیچ اجباری نیست.زورگوها.

ارومیه
مهمان

محیا جون آیت الکرسی را اشتباه فهمیدی اگر کل دینت را این طوری می فهمی مواظب آخر و عاقبت خودت باش چون در جای دیگری ازقران هم به نا به استنباط شما فرموده: لا تقربوالصلوه یعنی به نماز نزدیک نشوید!!!!؟ ای نماز خوانها.

محمدی
مهمان
اگر ما مسلمانیم و شیعه و یک ایرانی دیگر روی اجبار و اختیار بحثی نیست چرا که دین اسلام و مذهب شیعه و قانون کشور می گوید حجاب ولا برای چه در تاسوعا و عاشورا برای امام حسین سینه می زنید شهادت امام حسین مگر برای حفظ دین نبود که حجاب جزیی از آن است؟حال بگوبیم اختیار و اجبار نباشد پس چرا در کشورهای اروپایی مانند فرانسه داشتن حجاب ممنوع است یعنی اجبار به بی حجابی؟اگر هرکس دوست دارد هر کاری بکند چرا در آن کشورها حجاب ممنوع است؟لذا دوستان قدری فکر کنیم بعد سخن برانیم.دیگر اینکه از این افراد به ظاهر مذهبی باید دوری کرد که هرچه می خوریم از این دست آدماست که چادر را برای رای آوری… ادامه »
ایرانی
مهمان
چه عجب که آخرش یک ادم شجاع و فهمیده و شریف و بی ریا و پیدا شد که با نفاق کمتر حرفشو بزنه! واقعا دست حاج آقا و خاندانش درد نکه که دارند مارو به سرمنزل نهایی میرسونند. و حقیقت اسلام شامی رو به همه معرفی میکنند! بله واقعا تا کی باید زنان حجاب داشته باشند؟ تا کی باید مردها رو سرگردون گذاشت در انتخاب. آخه وقتی همه یکجور لباس میپوشند از کجا میشه فهمید کی اهلشه تا برند سراغ همون و مزاحم دیگران نشن! ای لعنت بر اون منافقیی که اولین بار دستور این کارو داد! تازه! مگه نگفتن: “آدم باید شیدا باشه همه جاهاش پیدا باشه!” خانوم نماینده! لطفا قانونی تصویب کن که به زنان اینجا هم آزادی… ادامه »
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز