صحبت های جنجالی فرکی در مورد نویدکیا

صحبت های جنجالی فرکی در مورد نویدکیا

صحبت های جنجالی فرکی در مورد نویدکیا
صحبت های جنجالی فرکی در مورد نویدکیا

حسین فرکی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز حسین فرکی مربی حسین فرکی سابق سپاهان که فصل پیش موفق شده بود سپاهان را به طرز عجیبی در لیگ برتر به قهرمانی برساند در فصل جدید و بعد از به وجود آمدن اختلاف هایی با محرم کاپیتان سپاهان مجبور به ترک این تیم شد.

حسین فرکی امروز صبح با حضور با حضور در برنامه ورزش و مردم حرف های جالبی مطرح کرد: من جز مسائل فنی در دو دوره مختلف مربی اخلاق شدم. اما بعد از اولین شکست و در حالی که در صدر جدول و پیامک هایی روی موبایل من آمد که نشان می دهد چه ماجرایی در پشت پرده در جریان است. نکته این است که وقتی با من این کار را می کنند وای به حال دیگران!

سرمربی سابق سپاهان در ادامه حرف هایش به بازی روز گذشته این تیم برابر راه آهن و الفاظ به کار رفته از سوی هواداران که متوجه او بود اشاره کرد: دوباره حرف از حیا کن و رها کن شد و یک نفر به حمایت از من پرداخت. اما من وقتی حمایت ایشان را می خواستم که آنجا بودم نه اینکه حالا که از آنجا رفته ام.

این واکنش فرکی به مصاحبه بعد از دیدار دو تیم سپاهان و راه آهن و مصاحبه در میسکدزون محرم نویدکیا مربوط بود که به حمایت از سرمربی سابق در برابر هواداران پرداخته بود.

فرکی در ادامه حرف هایش به مرور پیامک هایی پرداخت که به وی ارسال شده بود، پیامک هایی که به طور مشخص به حمایت از نویدکیا می پرداخت. او با اعلام اینکه بازیکنانی مثل نویدکیا روزی در جایگاه او قرار خواهند گرفت از آنها خواست که اخلاق را رعایت کنند.

فرکی در این برنامه سه پیامک خواند که اولین پیام از سوی فردی بود که او را به قرآن قسم داد تا سپاهان را ترک کند. پیامک بعدی از سوی فردی بود که از فرکی خواسته بود تا درباره سلطان (نویدکیا) هیچ صحبتی نکند و در ادامه او پیامکی خواند که فردی در آن مدعی شده بود کرانچار را نیز با همین روش از سپاهان بیرون کرده است!

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar