خانه » اخبار » اخبار علمی » مزرعه اجساد در حال پوسیدن/ تصاویر (18+)

مزرعه اجساد در حال پوسیدن/ تصاویر (18+)

4.5 (90%) 2 votes

در فضای باز این مزرعه ۱۶ هکتاری اجساد برهنه حدود هفتاد انسان قرار داده شده تا شاهد مراحل پوسیدن و تجزیه بدن انسان‌ها باشند!

مزرعه اجساد در حال پوسیدن

مزرعه اجساد در حال پوسیدن

مکان‌های عجیبی در سراسر جهان وجود دارند. مکان‌هایی که شاید شبیه به کابوس به نظر برسند اما واقعی هستند. یکی از عجیب‌ترین و ترسناک‌ترین مکان‌های روی زمین «مزرعه اجساد» یا «مزرعه فریمن» در آمریکاست.

این مزرعه ترسناک در واقع بخشی از مرکز انسان شناسی پزشکی قانونی دانشگاه ایالتی تگزاس است. مساحت این مزرعه که در حوالی «سان مارکوس» در ایالت تگزاس آمریکا قرار دارد ۱۶ هکتار است و در حال حاضر حدود ۷۰ جسد بصورت برهنه در این مزرعه قرار دارند و در حال پوسیدن هستند.

این اجساد متعلق به افرادی است که داوطلبانه بدن خود را برای پیشرفت علم در اختیار دانشمندان قرار داده‌اند.

این اجساد در سراسر این مزرعه پراکنده شده‌اند. در حالی که برخی از آنها در زیر آفتاب سوزان قرار دارند، برخی دیگر نیز شرایط متفاوتی قرار داده شده اند. بیشتر این اجساد توسط قفس‌های فلزی نیم متری محافظت می‌شوند. هدف اصلی دانشمندان و دانشجویان فارغ‌التحصیل در این مرکز علمی تحقیقات بیشتر بر روی مراحل مختلف تجزیه بدن انسان است.

 

اخطار

تصاویر زیر ممکن است برای بسیاری ناخوشایند باشد!

 

 

مزرعه اجساد در حال پوسیدنمزرعه اجساد در حال پوسیدنمزرعه اجساد در حال پوسیدنمزرعه اجساد در حال پوسیدنمزرعه اجساد در حال پوسیدنمزرعه اجساد در حال پوسیدن

منبع:
باشگاه خبرنگاران
txstate.edu

Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز