خانه » اخبار » اخبار اجتماعی » بازگشت دختران بد کاره تایلندی

بازگشت دختران بد کاره تایلندی

بازگشت دختران بد کاره تایلندی پس از ایام سوگواری

کافیست به تایلند سفر کنید در مناطق نور قرمز دخترانی را می‌بینید که کنار خیابان در انتظار جذب مشتری هستند و تلاش می کنند مردها را به سمت خود بکشانند تا چند دلاری کاسب شوند.

پس از مرگ پادشاه همه چیز در این صنعت به مدت سی روز تعطیل شد اما حالا همگی به سرکار برگشته اند در حالیکه لباس های سیاه به تن دارند.

بازگشت دختران بد کاره تایلندی

بازگشت دختران بد کاره تایلندی

وقتی بومیپول آدولیاده پادشاه ۸۸ ساله این کشور در ۱۳ اکتبر درگذشت باعث شد تا صنعت پررونق توریستی تایلند دچار وقفه شود. سرگرمی‌ها به مدت ۳۰ روز ممنوع شدند، جاذبه های توریستی این کشور مانند جشن ماه کامل لغو شدند و از گردشگران خواسته شده که همانند مردم محلی لباس سیاه بپوشند.

عکسهای گرفته شده از محله بد نام در بانکوک، پایتخت تایلند، کارگران جنسی را نشان می دهد که با اینکه معمولا بیکینیهایی با رنگهای روشن به تن می کردند ولی الان با لباسهای سیاه به دنبال مشتری هستند.

تنها حدود یک و نیم کیلومتر آن طرف تر در Soi 4، واقع در نزدیکی محل بدنام که ده ها استریپ کلاب در آن قرار دارد، صدها دختر و زن نما با چکمه‌ها و لباسهای سیاه در راهروهای بیرونی به طور انبوه به چشم می‌خورند تا پولی که از دست داده اند را جبران کنند.

لک، کارگر جنسی ۲۶ ساله، گفت: «هنوز این بازار سوت و کور است و همه به خاطر مرگ پادشاه غمگینند ولی ما برای پول در آوردن باید به کار کردن ادامه دهیم. کار دیگری نمی‌توانیم انجام دهیم. ناچاریم بیرون برویم و برای امرار معاش مشتری پیدا کنیم. ما لباس‌ها و چکمه‌های سیاه می‌پوشیم تا احتراممان را نشان دهیم. ما به طور معمول چکمه‌های سیاه نمی‌پوشیم. تایلند خیلی گرم است. شاید تا دو هفته دیگر اوضاع برایمان به حالت عادی برگردد. ما ناچاریم پولی که در نیاورده ایم را جبران کنیم.»

 

بد نیست بدانید که تایلند سالانه بیش از بیست میلیون نفر بازدیدکننده دارد و سالانه بیش از یکصدهزار نفر از ایران به این کشور سفر می‌کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز