گران قیمت‌ترین خط کش جهان!

شاید فکر کنید گران قیمت‌ترین خط‌کش جهان از طلا و الماس ساخته شده یا خط‌کشی هوشمند است و خودش راه می‌رود و اندازه می‌گیرد و حرف می‌زند.

اما اینطور است، علت اصلی گرانی این خط‌کش ۱۵ سانتی‌متری، همانطور که در گوشه آن می‌بینید دو حرف L و V است که روی آن حک شده است، دو حرفی که متعلق به برند مشهور لویی ویتون (به فرانسوی: Louis Vuitton) است.

گران قیمت‌ترین خط کش جهان!
گران قیمت‌ترین خط کش جهان!

لویی ویتون شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی است، که در سال ۱۸۵۴ توسط طراح فرانسوی لویی ویتان تاسیس شد. این شرکت طیف وسیعی از کالاهای لوکسی چون کالاهای چرمی، لباس‌های آماده، کفش، ساعت، طلا و جواهر، لوازم جانبی، عینک آفتابی، انواع کیف و چمدان، نوشت افزار و کتاب را تولید و ارائه می‌نماید.

برند لویی ویتون یکی از با ارزش‌ترین برندهای دنیاست.

شما وقتی کالا و حدمات خود را به برندی مشهور و نامدار تبدیل کنید هر قیمتی را می‌توانید برای عرضه آن تعیین کنید!

گران قیمت‌ترین خط کش جهان!

لویی ویتون در معرفی این خط‌کش صورتی ۲۲۵ دلاری نوشته است:

Featuring the Maison’s iconic Monogram flowers motives, this ruler is lined with leather for extra comfort. Inspired by chilhood memories, the three flowers can be used as stencils, offering a smart and playful signature touch.

برند یعنی چه؟

برند یا «نشان تجاری» نام، عبارت، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که مشخص‌کنندهٔ خدمات یا فروشندهٔ محصولی خاص باشد که به وسیلهٔ آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز گردد.

اما آنچه منظور این نوشته و عرف رایج از واژه «برند» و «برند بودن» و «برند شدن» است، مشهور و محبوب بودن میان مردم است آنگونه که انتخاب اول یا دوم اکثریت مشتریان باشد.

یکی از نکات مهم در برند شدن سابقه و قدمت و ماندگاری است.

منبع: louisvuitton.com/ ویکی‍پدیا

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar