جذاب‌ترین مردان جهان

Rate this post

این دو مرد و نصفی، نه قیافه زیبایی دارند و نه اندام ورزیده و خوش‌نمایی، اما جاذبه‌ مرموزی دارند که آن‌ها را در دسته جذاب‌ترین مردان جهان قرار می‌دهد.

جذاب‌ترین مردان جهان

نرمین هلیلجیک ۳۸ ساله ادعا می‌کند که اوایل سال جاری متوجه شد دارای توانایی غیرعادی و مرموزی است. او می‌گوید یک شب، هنگام شام خوردن با پسرش در خانه‌شان در شهر بوسنی با حیرت متوجه شد که چنگال و بشقاب پریدند و به بدنش چسبیدند. او همچنین ادعا می‌کند که قدرت شفا دادن به دست آورده است.

جذاب‌ترین مردان جهان

نرمین هلیلجیک می‌گوید پوستش، بدون هیچگونه آماده سازی ویژه، قادر به جذب و نگه‌داشتن قاشق و چنگال و چاقو و دیگر لوازم آشپزخانه است.

جذاب‌ترین مردان جهان

او همچنین ادعا می‌کند قدرت مغناطیسی مرموزش علاوه بر اشیای فلزی قادر است اشیاء غیر فلزی مانند کنترل از راه دور تلویزیون و گوشی تلفن همراه و دیگر چیزهای پلاستیکی را جذب کند، جذاب‌تر از این مرد دیده‌اید؟

جذاب‌ترین مردان جهان

هلیلجیک اولین مردی نیست که که ادعا می‌کند بدن مغناطیسی دارد. در سال ۲۰۱۱، یک مربی کيک بوکسينگ در گرجستان به نام اتیبار الچییو رکورد جهانی گینس را برای جذب و ماندن ۵۳ قاشق روی بدنش بدست آورد.

جذاب‌ترین مردان جهان

کمی آنطرف‌تر، در کشور کروات، پسر شش ساله‌ای به نام ایوان استویلجکویک هم داریم که در سال ۲۰۱۱ نشان‌داد که بدنش نیروی مغناطیسی دارد و می‌تواند اتو و سکه و هر فلز دیگری را تا وزن ۲۵ کیلویی جذب و حمل کند.

جذاب‌ترین مردان جهان

خانواده ایوان ادعا می‌کنند که دست این مرد کوچک می‌تواند داغ شود و توانایی مرموزی برای شفا دادن دارد.

جذاب‌ترین مردان جهان

سخن روز:
برخی خانم‌ها عقیده دارند که داشتن شوهر کچل خوش‌شانسی می‌آورد، اما اگر شوهر کچل شانس می‌آورد، چاق شدن هم نیروی مغناطیسی به دنبال دارد!

منبع: ibtimes.co.uk

Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز