کم‌عقلی و بی‌عقلی و کمبود عقل مخالفان دولت روحانی

کم‌عقلی و بی‌عقلی

امروز در پنجاه و هفتمین مجمع بانک مرکزی که به ریاست حسن روحانی آغاز به کار کرد، رئیس‌جمهور مخالفت با دولتش را به کم‌عقلی مخالفان نسبت داد!

کم‌عقلی و بی‌عقلی و کمبود عقل مخالفان دولت روحانیبه گزارش خبرگزاری مهر:

«رئیس‌جمهور گفت: مخالفت با دولت بی‌عقلی است؛ مبارزه با دولت یعنی مبارزه با منافع ملی، مبارزه با منافع یک ملت، ضربه زدن به امید یک ملت و اعتماد مردم.»

 

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما:

«رئیس جمهور گفت: این [تورم تک رقمی] دستاورد بزرگی است و باید آن را حفظ کنیم، بنده بی‌خبر نیستم از افرادی که تلاش می‌کنند این دستاورد صدمه ببیند، البته این کار کم عقلی است و معمولاً آنهایی که با دولت مخالفت می‌کنند، وقتی حساب می‌کنم بیشترش بر مبنای کمبود عقل است و الا مخالفت با دولت اصلاً معنی ندارد، مبارزه با دولت یعنی مبارزه با منافع ملی، مبارزه با منافع یک ملت، ضربه زدن به امید یک ملت و ضربه زدن به اعتماد مردم. »

 

به گزارش خبرگزاری فارس:

«رئیس جمهور گفت: بی‌خبر نیستم از افرادی که تلاش می‌کنند، به این دستاورد صدمه ببیند. البته این از روی کم‌عقلی است. وقتی حساب می‌کنم، می‌بینم کسانی که با دولت مخالفت می‌کنند، بیشتر بر مبنای کمبود عقل است. مخالفت با دولت معنی ندارد، مبارزه با دولت یعنی مبارزه با منافع ملی و منافع یک ملت، ضربه زدن به امید یک ملت و ضربه زدن به اعتماد مردم است.»

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری:

«دکتر روحانی: برخی به بهانه مخالفت با دولت به امید و آینده ملت ضربه می‌زنند که البته این اقدامات بر مبنای کم‌عقلی و کمبود عقل است و گر نه مخالفت با دولت معنایی ندارد. مبارزه با دولت به معنای مبارزه با منافع ملی و ضربه زدن به امید و اعتماد مردم است.»

منظور روحانی از بی‌عقل‌ها چه کسانی هستند؟

رئیس‌جمهور بعدا با گفتن اینکه «بعضی‌ها فکر می‌کنند هنوز دوران انتخابات است و یادشان رفته که انتخابات تمام شده،» بطور تلویحی اظهار کرد که منظورش از بی‌عقل‌ها رقبای انتخاباتی‌اش بود.

رئیس‌جمهور گفت: «ضربه به دولت، ضربه به نظام است… ما امروز در یک کشتی نشسته‌ایم و اگر بخشی از کشتی تخریب شود، همه کشتی با هم غرق می‌شود.»

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar