آقایان، بدون ریش و سبیل به ورزشگاه بروید!

آقایان محترم فوتبال دوست، لطفا برای سلامت خودتان از این به بعد بدون ریش و سبیل به ورزشگاه بروید، که این به نفع شماست!

واقعا این جوری بود؟

۵ دختر پرسپولیسی در ورزشگاه

اميرحسين خيرخواه در اینستاگرامش نوشته:

«همون همیشگی با رفقاش… کسی که برای اولین بار در بازی پرسپولیس- تراکتور با ریش وارد ورزشگاه شد و بعد از انتشار اولین عکس‌هاش تمام خبرنگارای ورزشی و غیر ورزشی دنبال مصاحبه خاص ازش بودن و تو مصاحبه‌هاش می‌گفت “پاها و قلبم مثل زلزله هشت ریشتری می‌لرزید” شب گذشته برای چندمین بار با رفقای جانش وارد ورزشگاه آزادی شد و بدون منقلب شدن بدون ترس کنار هفتاد هزار مردِ پرسپولیسی شاهد جشن قهرمانی تیم محبوبش بود.
به نقل از تویتر پژمان خانِ راهبر این عکس‌ها یک قاب هستن که داخلش پر از شگفتی و غیرقابل باورهای دوره‌ایست که در آن زندگی می‌کنیم. پنهان کردن زن بودن و مردنمایی برای تماشای یک بازی عادی.‏
سال‌ها بعد این عکس را نگاه می‌کنیم و می‌گوییم: واقعا این جوری بود؟»

آقایان، بدون ریش و سبیل به ورزشگاه بروید!آقایان، بدون ریش و سبیل به ورزشگاه بروید!آقایان، بدون ریش و سبیل به ورزشگاه بروید!وقتی ریشش کنده شد

به گزارش خبرآنلاین، یکی از خانم‌هایی که اخیرا در جمع ۵ نفره‌ای به استادیوم آزادی رفت و بازی پرسپولیس و سپیدرود را تماشا کرد، خاطره جالبی تعریف می‌کند. او در این باره می‌گوید:

«من بازی پارس جنوبی اولین بار به استادیوم رفت. وقتی گیت دوم را رد کردم بغضم گرفت و گریه کردم. باورم نمی‌شد. وقتی گریه کردم باعث شد تا ریش‌هایی که به صورتم چسبانده بودم کنده شود و تا آخر بازی ریش‌هایم را گرفته بودم.»

مذکرها بدون ریش به ورزشگاه بروند
یکی از خوانندگان در واکنش به دختری که ریشش کنده شده نوشته:

«از این به بعد قبل از ورود به ورزشگاه ریش آقایون رو می‌کشن تا ببینن کنده می‌شه یا نه. خدا رو چه دیدی شاید اونقدر محکم کشیدن که کنده شد :)»

آقایان، بدون ریش و سبیل به ورزشگاه بروید!

ریش‌مان هم فدای فوتبال دیدن خانم‌ها، که نیمه گمشده ما آقایون هستیم!

 

مطلب مرتبط:
زهرا خوشنواز باز هم یواشکی وارد استادیوم شد

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar