دو حادثه دلخراش در اثر بی‌احتیاطی رانندگان

بر اثر برخورد كامیون ایسوزو با عابر پیاده در محور جكیگور فرعی نیكشهر عابر پیاده جان خود را از دست داد.

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیستان و بلوچستان، یدالله ستوده اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد کامیون ایسوزو با عابر پیاده در کیلومتر ۱۲ محور جکیگور فرعی نیکشهر بلافاصله گشت تصادفات جهت بررسی در محل حادثه حاضر شدند.

سرپرست پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این حادثه، یک دستگاه کامیون ایسوزو به علت عدم توجه به جلو با عابر پیاده برخورد، که به علت شدت ضربه وارده عابر پیاده در بیمارستان جان خود را از دست داد.

ستوده با اشاره به حادثه دیگری مبنی بر برخورد سواری پژو پارس با شتر به علت ترکیب تقارن دو خطای عدم توجه کافی به جلو از سوی راننده سواری پژو، و رها کردن احشام بدون ساربان در جاده، در ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه در محور ایرانشهر – بم فرعی بزمان خبر داد.

وی با بیان اینکه در این حادثه راننده سواری پژو پارس به علت عدم توجه به جلو با شتر برخورد که به علت شدت ضربه وارده راننده سواری پژو در محل جان خود را از دست داد و دو نفر دیگر مجروح که به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

رئیس پلیس راه جنوب استان با اشاره به دوطرفه بودن محورهای جنوب، از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند خواست: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را جدی بگیرند و از ارتکاب تخلفات حادثه ساز پرهیز کنند تا شاهد اینگونه حوادث دلخراش نباشیم.

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar