خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » خوش فرم کردن بینی بدون عمل جراحی

خوش فرم کردن بینی بدون عمل جراحی

خوش فرم کردن بینی بدون عمل جراحی

خوش فرم کردن بینی بدون عمل جراحی,انجام دادن حرکاتی برای کوچک کردن بینی,کوچک کردن طبیعی بینی,کوچک کردن بدون عمل جراحی,حرکاتی برای خوش فرم کردن بینی,چگونه می شود بدون آرایش بینی خوشفرمی داشته باشیم,آموزش کوچک کردن بینی با حرکات ساده,خوشفرم سازی بینی,

خوش فرم کردن بینی بدون عمل جراحی

خوش فرم کردن بینی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز: شاید خواسته خیلی از خانم ها این باشه که بخواهند بدون عمل جراحی دماغ خوش فرمی داشته باشند به شما توصیه می کنم این آموزش را حتما بخوانید.

خوش فرم کردن بینی بدون عمل جراحی

بدون عمل جراحی زیبایی بینی هم می توانید بینی خود را خوش فرم نشان دهید با انجام برخی حرکات قادر خواهید بود به این امر دست یابید

اکثر بانوان در کشورهای مختلف جهان از شکل ظاهری بینی خود راضی نیستند و بسیاری خود را به دست تیغ جراحی می سپارند و برخی هم با آن کنار می آیند اما کارشناسان زیبایی به خانم ها این  مژده را می دهند که می توانند بدون نیاز به جراحی به فرم مورد علاقه بینی خود دست یابند.
گفتنی است، یوگای صورت یا همان ورزش بینی تکنیکی است که با استفاده از آن می توان بینی را تغییر شکل داد و غضروف بینی را به شکل دلخواه درآورد.
در یکی از این تکنیک ها افراد باید نفس خود را حبس کرده و بینی خود را به صورت کشیده نگه داشته و گوشت اطراف حفره ها ی بینی را هر بار با یک دست به سمت مرکز بینی فشار داده و این عمل را چند بار در روز تا رسیدن به فرم دلخواه بینی خود انجام داد.
در روش دیگر با دو انگشت شصت و اشاره مانند زمانی که بینی خود را می گیریم بینی را گرفته و در عین حال بینی را با کمک انگشتان به سمت بالا هل می دهیم .
در اثر اجرای این کارها بینی از فرم پهن به فرم کشیده تغییر می کند و نیز افتادگی نوک بینی از بین می رود.
اما نباید فراموش کرد که نتیجه  تمامی این تمرین ها در اثر عدم پیگیری از بین می روند و نیز تنها بر تغییر غضروف بینی موثر هستند اما نمی توانند قوز یا استخوان بینی را تغییر دهند.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

3 نظر درباره "خوش فرم کردن بینی بدون عمل جراحی"

avatar
tatajon
مهمان

vali ba asal va righan zeytooon

tatajon
مهمان

bale vali ba riqan zeyton

مليكا
مهمان

پيشنهاد خوبي نبود بينيم درد ميكنه

تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز