خانه » اخبار » حوادث » قتل یک جوان و دفن او در باغچه دیگران

قتل یک جوان و دفن او در باغچه دیگران

یک ضرب‌المثل هست که می‌گوید: «هر آنچه بکاری، همان را برداشت می‌کنی»، با این حساب می‌شود گفت کسی که جسد می‌کارد، جسد نصیبش می‌شود، یا کسی که جسد می‌کارد خودش توسط دیگری کاشته می‌شود، در اینجا می‌رسیم به آن یکی ضرب‌المثل که می‌گوید: «ای کشته، که را کشتی، تا کشتی شدی زار… تا باز کجا کشته شود، آنکه تو را کشت»، همه این کشت و کشتارها با اُ است ولی می‌شود با اِ نیز خواند، نمی‌شود؟

این شعر را یا ناصر خسرو گفته یا رودکی، یا رهگذری که محل حادثه، محل عبور و مرورش بوده است، بر گردیم به قتل و قاتل خودمان:

به گزارش پایگاه خبری پلیس و خبرگزاری ایرنا، «پس از آنکه خبر گم شدن جوانی ۲۶ ساله اهل اسفراین به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ داده می‌شود، ماموران پلیس آگاهی، پس از بررسی، متوجه می‌شوند که فرد مفقودی، پیش از مفقود شدن به طور مستمر با یک نفر در ارتباط بوده است.

قتل یک جوان و دفن او در باغچه دیگران

عکس تزئینی است، و در این باغچه هیچ جسدی دفن نشده است!

ماموران، این شخص را که ۲۳ سال سن داشته دستگیر می‌کنند و او اعتراف می‌کند که با فرد مفقود شده از قبل اختلاف داشته و برای اینکه به این اختلافات پایان دهد، وی را به قتل رسانده و جسد را در باغچه منزل یکی از بستگانش دفن و لباس‌هایش را سوزانده است.»

حل اختلاف با قتل
ابن تکه‌اش جالب بود، جوان ۲۳ ساله، برای پایان دادن به اختلافاتشان، طرف مقابلش را کُشت و چال کرد؛ یادتان باشد با کُشت و کِشت و کاشت افرادی که با آن ها مشکل دارید، مشکلی حل نمی‌شود!

ادامه خبر
سایت رکنا، این ماجرا را کمی متفاوت گزارش کرده و آورده «جوان ۲۶ ساله اسفراینی که پنجشنبه شب به خانه برنگشته بود روز گذشته با پیگیری‌های پلیس اسفراین در زیرزمین خانه‌ای کشف شد. مظنون ۲۳ ساله به قتل اعتراف کرد. بازسازی صحنه قتل انجام گرفت.»

احتمالا، باغچه منزل یکی از بستگانش قاتل در زیرزمین واقع شده، البته معمولا باغچه‌ها روی زمین هستند، اما اگر قصد ساختن یک فیلم سینمایی پلیسی جنایی را دارید، بهتر است باغچه را در زیر زمین بگذارید، یک زیر زمین تاریک و مرطوب؛ وجود چند سوسک و موش و کرم به دلهره‌آور بودن فیلم می‌افزاید!

پند و اندرز پلیس
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جاوید مهری، فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین گفت: «فقر، اختلافات خانوادگی، اعتیاد، تربیت ناصحیح فرزندان و عدم کنترل خشم از علل بروز قتل بوده، که در این راستا از خانواده‌ها نیز انتظار می‌رود با تربیت صحیح و کنترل به جا فرزندان خود مانع از بروز اینگونه ناهنجاری‌های اجتماعی در سطح جامعه شوند»!

کاش جناب سرهنگ بیشتر توضیح می‌داد که چگونه می‌شود فقر و اعتیاد را ازبین برد، و والدین خوب و فهمیده و آگاه تربیت کرد، و خشم را کنترل نمود!

 

منبع:
پایگاه خبری پلیس
خبرگزاری ایرنا
سایت رکنا

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز