خانه » اخبار » چه کسی برای خانواده رهبری خرید می کند؟

چه کسی برای خانواده رهبری خرید می کند؟

چه کسی برای خانواده رهبری خرید می کند؟

چه کسی برای خانواده رهبری خرید می کند؟,خرید های خانواده رهبر توسط چه کسی انجام می شود؟

چه کسی برای خانواده رهبری خرید می کند؟

سایت خبری تفریحی به روز نیوز: شاید برای خیلی از مردم و این سوال مطرح باشد که چه کسی برای خانواده رهبری خرید می کند؟ یا بهتر است بگوییم امورات خصوصی خانواده رهبر انقلاب توسط چه کسی انجام می شود؟

سوالات در مورد زندگی خصوصی رهبر انقلاب و خانواده و فرزندان ایشان زیاد است و مردم دوست دارند بدانند زندگی خصوصی رهبر انقلاب چگونه است.جزییات کمی از نحوه زندگی رهبر انقلاب در دست است و به همین دلیل است که رسانه های معاند انقلاب شایعاتی زیادی را در مورد زندگی خصوصی رهبری انتشار می دهند تا مردم عادی را نسبت به رهبری و خانواده ایشان بد بین کنند.اما باید روش زندگی خصوصی رهبری را باید از زبان کسانی شنید که رابطه نزدیکی با بیت ایشان دارند.

محمد حسین صفارهرندی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره بی توجهی هاشمی رفسنجانی به تذکرات رهبر انقلاب درباره سخت معیشتی مردم می‌گوید: رهبر انقلاب اوایل سال ۷۰ به آقای هاشمی گفته بودند که زندگی مردم دارد خیلی سخت می‌شود و گرانی‌ها طاقت مردم را بریده است. من با ادامه سیاست‌هایی که منجر به فقیرتر شدن مردم می‌شود، موافق نیستم. (آن موقع سیاست‌هایی را در قالب حذف یارانه‌ها دنبال می‌کردند)
رهبر انقلاب فرمودند: من مخالفم.

آقای هاشمی گفته بودند یک عده‌ای می‌آیند جوسازی می‌کنند و به شما می‌گویند. شما قبول نکنید. این‌طورها نیست. وضع مردم خوب است.

رهبر انقلاب می گویند: این چیزی که می‌گویم از اینجاست که خانواده خودم برای خرید می‌روند و یافته‌های خودمان است؛ این‌طور نیست که کسی برای ما خبر آورده باشد. فرزند من و خانواده من خودشان می‌روند و خودشان خرید می‌کنند. نان می‌خرند. ماست می‌خرند و می‌فهمند که قیمت امروز نسبت به دیروز عوض‌شده است.

برخی از آقایان مسئول هستند که سال تا سال قیمت و نرخ‌ها دستشان نیستند برای این‌که هیچ‌وقت، تو هیچ مغازه‌ای پیدایشان نشده است و در زندگی عموم مردم نیستند و معلوم است که با این وضع خبردار نیستند. بعضی وقت‌ها برخی خبرنگارهای زرنگ رسانه‌ای هم هستند که گاهی اوقات سؤال می‌کنند که فلان چیز الآن چه قیمتی دارد و طرف مسئول هیچ‌چیز نمی‌داند.

منبع:مشرق

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

درباره رهبر انقلاب بیشتر بخوانید:

انتشار دومین نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی+متن کامل

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز