«زن من می‌شی؟» خواستگاری خطرناک

از ما به شما نصحیت، اگر عاشق دختری شدید، کاری را که جوان مالزیایی برای نرم کردن دل محبوبش کرد، نکنید، این شور و هیجانات عمری کوتاه دارند و به استحکام ازدواج نمی‌انجامند!

«زن من می‌شی؟» خواستگاری خطرناک
«زن من می‌شی؟» خواستگاری خطرناک

keow-wee-loongوی لونگ، عکاس ۲۸ ساله مالزیایی در ژاپن با دختر مورد علاقه‌اش آشنا شد. او بهار سال جاری در شهر فوکوشیما مشغول عکاسی بود که کیف پولش را گم کرد. پس از آن برای اینکه چاره‌ای بیاندیشد به فروشگاهی رفت تا از وای فای آنجا استفاده کند که با مارتا آشنا شد. مارتا، ۲۴ ساله اهل بلغارستان در همان فروشگاه مشغول به کار بود و به او کمک زیادی کرد.

«زن من می‌شی؟» خواستگاری خطرناکپس از چند ماه آشنایی جوان مالزیایی تصمیم گرفت از مارتا، دختر مورد علاقه اش خواستگاری کند. برای همین ایده جالبی به ذهنش رسید. او به همراه دوست فیلمبردارش به چین سفر کرد و برای عملی کردن ایده‌اش روی بلندترین پل جهان به ارتفاع ۵۷۰ متر که در کشور چین قرار دارد رفت.

«زن من می‌شی؟» خواستگاری خطرناکاین جوان مالزیایی به هر زحمتی که بود به همراه دوستش خود را به بالای پل رساند و در حالی که روی یک جرثقیل ایستاده بود و پلاکارد پیشنهاد ازدواج را در دست داشت از دختر مورد علاقه‌اش خواستگاری کرد. این در حالی بود که دوستش از تمامی مراحل فیلم و عکس تهیه می‌کرد.

«زن من می‌شی؟» خواستگاری خطرناکپس از آن فیلم و عکس‌ها را در فیسبوک به اشتراک گذاشت تا مارتا را در جریان کارش قرار دهد و پس از انجام خواستگاری چند روز بعد در ساحل جزیره مانیل در مالزی رسما حلقه نامزدی را به دست مارتا انداخت.

«زن من می‌شی؟» خواستگاری خطرناکاو می گوید: «برای رسیدن به پل باید دو ساعت از کوه بالا می‌رفتیم. حدود یک ساعت هم طول کشید تا به نوک پل و بالاترین قسمت آن برسیم. روی پل هوا بسیار سرد بود. باد شدیدی می‌وزید و جرثقیل تلو تلو می‌خورد. هر لحظه امکان سقوط وجود داشت اما من مصمم بودم که این کار را انجام دهم»!

در حال حاضر این جفت با هم زندگی می‌کنند و در حال برنامه ریزی برای عروسی خود هستند که که قرار است سال آینده برگزار شود.

وی لونگ
وی لونگ

منبع: باشگاه خبرنگاران

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar