خانه » اخبار » زنی با برهنه شدن به آزار جنسی زنان اعتراض کرد+عکس

زنی با برهنه شدن به آزار جنسی زنان اعتراض کرد+عکس

زنی با برهنه شدن به آزار جنسی زنان اعتراض کرد+عکس

آزار جنسی زنان آلمان

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز زنی در آلمان با برهنه شدن در خیابان به آزار جنسی دسته جمعی زنان در شب سال نو اعتراض کرد.چند روز پیش و در شب سال نو میلادی تعدادی اراذل و اوباش به 120 زن در شهر کلن آلمان حمله کرده و آنها را مورد آزار جنسی قرار داده اند.گفته می شود که اکثر این اراذل و اوباش پناهندگان عرب زبان بوده اند.

البته در خبر ها آمده است که چند پناهنده ایرانی نیز در میان این افراد در جریان آزار جنسی زنان حضور داشته اند.

میلو موقه” مدل و هنرمند سوییسی مقیم آلمان، صبح روز جمعه (۸ ژانویه-۱۸ دی) در هوای ۴ درجه‌ی سانتی‌گراد در مقابل کلیسای جامع شهر کلن آلمان برهنه شد تا به بیش از ۱۲۰ مورد آزار جنسی و خشونت صورت‌گرفته علیه زنان این شهر در شب سال نو میلادی، اعتراض کند.

این هنرمند ۳۲‌ساله که به اجرای “پرفورمنس”‌های برهنه شهرت دارد، در زمان این اعتراض ۲۰ دقیقه‌ای، پلاکاردی در دست داشت که روی آن نوشته شده بود: «به ما احترام بگذارید! ما سوژه دم دستی شما نیستیم، حتی زمانی که برهنه باشیم.»

خانم “موقه” در گفتگو با خبرنگارانی که در محل حضور داشتند، دلیل حرکت اعتراضی‌اش را این‌گونه توضیح داد: «به عنوان یک زن، می‌خواهم نمونه‌ای باشم از زنانی که خودشان را پنهان نمی‌کنند بلکه با اعتماد‌به‌نفس می‌ایستد و از ارزش‌های‌شان دفاع می‌کنند. من به دیگران اجازه نمی‌دهم که برایم تصمیم بگیرند که چه کاری را به عنوان یک زن، “باید” یا “نباید” انجام بدهم.»

به نوشته‌ی وب‌سایت‌های خبری، پلیس شهر کلن که در زمان این اعتراض تک‌نفره در محل حضور داشت، اخلالی در آن ایجاد نکرد و در مقابل از چندین مرد جوان که در نزدیکی کلیسای جامع و ایستگاه اصلی مترو شهر کلن توقف کرده بودند، خواست که محل را ترک کنند.

آزار جنسی و حملات خشونت‌آمیز به ده‌ها زنان در شب سال نو در شهر کلن، چه از نظر کمیت و چه از لحاظ ماهیت آن، شوک بزرگی را در فضای اجتماعی و سیاسی این کشور و جهان به وجود آورده است.

وزارت کشور آلمان روز جمعه از شناسایی ۳۱ مظنون ایجاد این مزاحمت‌ها خبر داد و اعلام کرد که ۱۸ نفر از آن‌ها پناه‌جویانی از کشورهای خاورمیانه و شمال افریقا بوده‌اند. به گفته‌ی سخنگوی این وزارت‌خانه، ۳۱ مظنون شناسایی‌شده را ۹ الجزایری، ۸ مراکشی، ۵ ایرانی، ۴ سوری، ۲ آلمانی، یک عراقی، یک صربستانی، و یک امریکایی تشکیل می‌دهند.

پیش‌تر شاهدان عینی به خبرگزاری‌ها گفته بودند که در شب سال نو، نزدیک به ۱۰۰۰ مرد با ظاهری خارجی، در مرکز شهر کلن به زنان حمله کرده و آن‌ها را مورد تهدید و آزار قرار داده‌اند.

روز گذشته هم‌چنین، “ولفگانگ آلبرز”، رییس پلیس کلن به دنبال بالا گرفتن انتقادها، وادار به کناره‌گیری از سمت خود شد.

این اتفاقات، بهانه‌ای را در اختیار مخالفان دست‌راستی آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان قرار داده تا به سیاست‌های او در پذیرش ۱/۱ میلیون پناه‌جو در سال گذشته میلادی حمله کنند.

به علت محتوای نامناسب پاک شد!

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

عکس های خانم دکتری که با لخت شدن درمان میکند

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز