تبلیغات پارتی زنانه و دورهمی بانوان با مجوز دولتی!+عکس

تبلیغات پارتی زنانه و دورهمی بانوان با مجوز دولتی!+عکس

تبلیغات پارتی زنانه و دورهمی بانوان با مجوز دولتی!+عکس,مجوز اماکن,سایت تخفیف,بلیط فروشی
تبلیغات پارتی زنانه و دورهمی بانوان با مجوز دولتی!+عکس

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز به تازگی تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی و حتی سایت های تخفیف از برگزاری پارتی های زنانه و دورهمی های بانوان با مجوز دولتی منتشر شده است.

البته صحت مجوز دولتی این پارتی ها مشکوک است ولی در همه تبلیغات برگزاری پارتی های زنانه و دورهمی های بانوان اشاره شده که این مهمانی ها دارای مجوز از اماکن هستند و فقط اجازه شرکت بانوان داده می شود.

تبلیغات پارتی زنانه و دورهمی بانوان با مجوز دولتی!+عکس,پارتی,پارتی زنانه,پارتی مختلط,پارتی زنانه با مجوز دولتی,پارتی زنانه با مجوز از اماکن,ماجرای پارتی زنانه با مجوز دولتی,تبلیغات,عکس لو رفته از پارتی زنان با مجوز دولتی!,دورهمی هایی با مجوز اماکن دولتی,آیا برگزاری پارتی با مجوز اماکن صحت دارد؟,جزییات برگزاری مهمانی و پارتی با مجوز دولتی,پارتی و دورهمی زنانه در سایت تخفیف گروهی,تخفیف گروهی,فروش بلیط پارتی با مجوز از اماکن و دولتی
تبلیغات پارتی زنانه و دورهمی بانوان با مجوز دولتی!+عکس

هر چند این ادعا تاکنون از سوی مراجع ذی صلاح پاسخ داده نشده است اما به خوبی روشن است که چنین ادعایی کذب محض بوده اما همین دروغ شاخ دار در فضای مجازی برگ برنده برپا کنندگان مجالس لهو و لعب برای زنان است.

دختران بسیاری که تاکنون از ترس در چنین پارتی هایی حضور پیدا نمی کردند حالا با یک سرچ ساده در می یابند که حتی اماکن به این مجالس مجوز داده است و با خیال راحت جذب حضور در چنین محفلی می شوند.
این محافل که در آن انواع فساد های اخلاقی و مواد مخدر صورت می پذیرد به اسم دارا بودن مجوز به راحتی در حال برگزاری است و در شمال و جنوب و شرق و غرب پایتخت جهت حضور همه اقشار مردم آن هم در دهه فجر بر پا است.

حال خوب است اولا مسئولان محترم امنیتی نسبت به نداشتن مجوز چنین برنامه هایی برای مردم روشنگری کنند و در ثانی با مقابله با چنین جریاناتی در تهران از ترویج فساد و فحشا جلوگیری کنند.
منبع:جام نیوز

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط:

دانلود آهنگ پارتی سوشا مکانی چشمای مست

دانلود آهنگ طنز یار تلگرامی من علی زکریایی

عکس های آرام جعفری و همسرش در مهمانی خصوصی

مهمانی بازیگران زن در خانه بهاره افشاری+عکس

بازیگران زن در مهمانی افتتاحیه اطلسیه مشهد+عکس

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar