خانه » اخبار » حرف های کیومرث پوراحمد که در خندوانه سانسور شد

حرف های کیومرث پوراحمد که در خندوانه سانسور شد

حرف های کیومرث پوراحمد که در خندوانه سانسور شد

حرف های کیومرث پور احمد که در خندوانه سانسور شد,سانسور حرف های رضا کیانیان در خندوانه

حرف های کیومرث پور احمد که در خندوانه سانسور شد

خندوانه

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:بار دیگر سانسور در برنامه خندوانه و این بار سانسور حرف های کیومرث پور احمد و رضا کیانیان در برنامه خندوانه حاشیه هایی به وجود آورد.

این اولین باری نیست که سانسور در برنامه خندوانه اتفاق می افتد و حرف های مهمانان برنامه خنداونه سانسور می شود و حاشیه هایی به وجود می آید.

این بار نوبت به کیومرث پوراحمد رسید تا حرف هایش در مورد عباس کیارستمی کارگردان سینما و استاد شجریان سانسور شود.

اما میهمان دیگر برنامه که به صورت مصتحبه خارج از استدیو مهمان برنامه بود حبخشی از حرف هایش در مورد عباس کیارستمی حذف و سانسور شد.

کیومرث پوراحمد در مورد سانسور شدن حرف هایش در برنامه خندوانه گفت:

«در تلویزیون یک لابیرنت باج وجود دارد که قبلاً زیر میز بود اما الان رو آمده و به وضوح و با کمال بی‌شرمی درصد می‌گیرند! به نظر می‌رسد هیچ برنامه‌ای ساخته نمی‌شود مگر اینکه درصدش را پرداخته باشد.

نمی‌خواهم همه‌ی مدیران تلویزیون را متهم کنم؛ آدم‌های سلامت هم حتماً بین آنها هست ولی این روش از قبل بوده و آقای ضرغامی هم می‌خواست این مسائل را از بین ببرد اما زورش نرسید.

از طرفی تلویزیون دیگر اعتبار ندارد که من برایش کار کنم و آنها هم مایل نیستند من برایشان کار کنم.

کارگردان «شب یلدا» و «اتوبوس شب» درباره‌ی بخش دیگر صحبت‌هایش که از برنامه‌ خندوانه حذف شده است اظهار کرد: در این برنامه درباره‌ی شجریان و کیارستمی هم صحبت و برایشان آرزوی سلامتی شد که آنها هم حذف شد. خودم در اخبار دیدم که از شجریان چند عکس پخش شد اما چطور چند عکس از کیارستمی در آرشیو صدا و سیما نبود که پخش شود!؟

رضا کیانیان هم که در برنامه‌ خندوانه درباره‌ی کیومرث پور‌احمد صحبت‌هایی را مطرح کرده بود در این‌باره گفت: در این برنامه صحبت‌های زیادی را درخصوص ویژگی‌های کیومرث پوراحمد و اینکه چرا او آدم مهمی است، مطرح کردم و با توجه به حال و هوای برنامه یک جوک هم گفتم که بخش اعظم حرف‌هایم درباره‌ی این کارگردان حذف شد اما آن جوک پخش شد!»

این خبر در ایسنا منتشر شده است.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز