خانه » اخبار » حرف های داور جنجالی در برنامه 90

حرف های داور جنجالی در برنامه 90

حرف های داور جنجالی در برنامه 90

حرف های داور جنجالی در برنامه 90

حرف های داور جنجالی در برنامه 90

برنامه نود

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز محسن قهرمانی داور جنجالی کشورمان در برنامه نود حاضر شد.محسن قهرمانی در فصل پیش به خاطر حواشی به وجود آمده در دیدار پرسپولیس و سپاهان مدتی از فوتبال محروم شد.محسن قهرمانی در فصل جدید به تحمل سختی های زیادی توانست دوباره به عرضه داوری برگردد و دو روز پیش در دیدار استقلال و تراکتورسازی از دنیای داوری خداحافظی کرد.این بهانه ای شد تا عادل فردوسی پور او را به برنامه نود دعوت کند.

محسن قهرمانی که بعد از اتفاقات دیدار سپاهان و پرسپولیس با اتهام بزرگی از سوی علی دایی مواجه شد در نهایت از قضاوت کنار گذاشته شد اما در ابتدای این فصل بار دیگر به عرصه لیگ برتر برگشت و در نهایت در دیدار تراکتورسازی برابر استقلال رسما خداحافظی کرد. او که جعبه سیاه ماجرای تبانی در فوتبال ایران محسوب می شود با حضور روی خط برنامه نود به سوالات عادل فردوسی پور پاسخ داد و به نکات جالبی اشاره کرد.
او درباره دلیل خداحافظی اش گفت: این تصمیم ناگهانی نبود. اول فصل کلاس توجیهی که در خدمت دوستان بودم در گروه دوستانم اعلام کرده بودم این آخرین فصل قضاوت من خواهد بود و احتمالا در نیم فصل نخواهم بود. همه به شوخی گرفتند و تست را پشت سر گذاشتیم. این تصمیم را از سه ماه قبل گرفته بودم و ناگهانی نبود و تصمیم خودم را گرفته بودم. وقتی که ابلاغ ها اعلام شد و با توجه به حساسیت خاصی که در این بازی وجود داشت خواستم از دنیای داوری با این بازی خداحافظی کنم. از بعد از این بازی به عنوان پیشکسوت یا بیننده در خدمت دوستان هستم و اصلا پشیمان نیستم. اکنون بیشتر در خدمت دوستان و خانواده هستم و به زندگی ام می پردازم.
وی ادامه داد: اگر شرایط مهیا شود و در برنامه نود حاضر شوم و شرایط را مهیا کنید. اگر می خواهید به شرایط بحران زده داوری را مهار کنید آقایان فریدون اصفهانیان را دعوت کنید تا در مناظره ای با حضور ایشان در خدمت شما باشم.
قهرمانی در ادامه صحبت هایش گفت: خیلی دوست دارم این شرایط را مهیا کنند و به گونه ای نباشد که من فقط در مقام پاسخگویی حاضر شوم. سکوت خیلی سخت است و خیلی سخت است.
مسعود مرادی که در این برنامه به عنوان کارشناس حاضر بود از قهرمانی تشکر کرد و انتقاداتی به وضعیت و نگاهی که به داوری وجود دارد کرد. او در این باره گفت: من می دانم ناراحتی ایشان از چیست. او وزن زیادی را کم کرد. هشت ماه محروم شد و هیچکس نفهمید چرا رفت. این ها برای یک داور خیلی سخت است و حیف است که سرمایه داوری به این راحتی قضاوت را کنار بگذارد.

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط

ناگفته هایی از پشت پرده برنامه نود ۹۰

خلاصه برنامه نود ۹۰ تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۴

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز