خانه » سرگرمی و سبک زندگی » آیا شهامت خوردن تندترین چیپس دنیا را دارید؟

آیا شهامت خوردن تندترین چیپس دنیا را دارید؟

آیا تا کنون پاکت چیپسی دیده‌اید که در داخلش فقط یک دانه چیپس وجود داشته باشد؟

آیا شهامت خوردن تندترین چیپس دنیا را دارید؟این امر در مورد تندترین چیپس دنیا صدق می‌کند. این محصول که با نام دروگر کارولینا* (The Carolina Reaper) به فروش می‌رسد به شکل تابوت بسته بندی شده است و تندی آن ۱/۵ میلیون در مقیاس حرارتی اسکوویل* می‌باشد.

این چیپس توسط شرکت پاکوئی تولیده شده و با چالش و هشدار عرضه می‌شود و بر روی آن نوشته شده است که افراد آن را با مسئولیت و ریسک خود استفاده کنند.

وب سایت این محصول نیز اعلام کرده است «اگر جسارت دارید وارد شوید.»

آیا شهامت خوردن تندترین چیپس دنیا را دارید؟سخنگوی این شرکت در مصاحبه با مجله تایم گفت: «این چیپس به حدی تند و آتشین است که افراد قادر نیستند بیش از یک تکه از آن بخورند.»

طبق گزارش مجله تایم «اولین تکه از این چیپس به تدریج حرارتی در دهان فرد ایجاد می‌کند که به مرور زمان افزایش می‌یابد و خبرنگار تایم بعد از تست بلافاصله شروع به نوشیدن چندین لیوان آب اقدام نمود.»

اینطور به نظر می‌رسد که تندترین فلفل برای تولید این چیپس کافی نبود و شرکت سازنده از نوعی فلفل مکزیکی نیز در تولید آن بهره گرفته است.

شرکت سازنده اعلام کرد: «ما همواره به دنبال از بین بردن محدودیت‌ها هستیم تا بتوانیم روش‌های جذابی را برای علاقمندان و طرفداران ایجاد کنیم تا افراد بتوانند از این طریق با ما در تعامل باشند. زمانی که ما برای تولید این نوع چیپس تصمیم گرفتیم در ابتدا گفتیم که باید قبل از هر چیز تندترین فلفل جهان را پیدا کنیم.»

وی همچنین خاطر نشان کرد: «دلیل اینکه ما این چیپس را می‌فروشیم این است که این محصول تنها چیزی است که شما به آن نیاز دارید! این چیزی است که همه به آن نیاز دارند.»

* دروگر اشاره به ملک‌الموت عزرائیل دارد!

* اسکویل مقیاسی است برای سنجش تندی فلفل‌ها.

گردآوری: سایت به روز نیوز
مترجم: رسول رحیمی
منبع: indianexpress.com

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز