خانه » سرگرمی و سبک زندگی » اشتباه عجیب خیابانی در گزارش بازی استقلال و صبا

اشتباه عجیب خیابانی در گزارش بازی استقلال و صبا

اشتباه عجیب  جواد خیابانی در گزارش بازی استقلال و صبا

اشتباه عجیب خیابانی در گزارش بازی استقلال و صبا

اشتباه عجیب جواد خیابانی در گزارش بازی استقلال و صبا

جواد خیابانی

به گزراش سایت خبری تفریحی به روز نیوز دیروز گزارش بازی استقلال و صبای قم را جواد خیابانی به عهده داشت.جواد خیابانی از جمله گزارشگرهایی است که در حین گزارش بازی ها همیشه اشتباه های عجیبی دارد.دیروز و در جریان بازی استقلال و صبای قم نیز جواد خیابانی یکی دیگر از اشتباهات خود را تکرار کرد.

در حالي كه منصور پورحيدري، سرپرست باشگاه استقلال شب گذشته به دليل بيماري در بخش مراقبت هاي ويژه بستري شد و امروز وظيفه سرپرستي به فرزاد مجبدی سپرده شد، خياباني كاملا بي خبر از ماجرا بود و اشتباه بدي كرد. او در لحظه اي از گزارشش گفت :« منصور پورحيدري كه به سمت بازيكنان استقلال مي رود شديدا مورد تشويق هواداران قرار مي گيرد! »

بعد از اين اشتباه بود كه به خياباني خبر دادند پورحيدري كيلومتر ها آن طرف تر از استاديوم آزادي روي تخت بيمارستان است و او اين موضوع را اعلام كرد. شايد بعد از بازي جواد خياباني مثل اشتباهی که درباره برانکو انجام داده بود(به خاطر شاد کردن مردم این حرف را زدم) توجیه جالبی برای این اشتباهش پیدا کند.مثلا بگوید برای اینکه هواداران استقلال نگران بیماری سرپرست تیمشان نشوند این خبر را به آنها نداده است!

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط

ماجرای خداحافظی جواد خیابانی از گزارشگری

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز