خانه » سرگرمی و سبک زندگی » مطالب جالب و خواندنی » وعده ملاقات با «حور العین» توسط داعشی گریان + فیلم

وعده ملاقات با «حور العین» توسط داعشی گریان + فیلم

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، ویدئویی از یک داعشی منتشر شده که با چهره‌ای ماتم زده و گریان از همقطاران تروریستش می‌خواهد تا میدان نبرد را ترک نکنند.

وعده ملاقات با «حور العین» توسط داعشی گریان

وعده ملاقات با «حور العین» توسط داعشی گریان

معلوم نیست که این فایل ویدئویی در سوریه گرفته شده است یا عراق، اما تصاویر منتشر شده در سایت‌ های وابسته به گروه تروریستی داعش، این «تروریست گریان» را همراه با شعار «ولایه الخیر» نشان می‌دهد. داعش به استان دیرالزور سوریه «ولایه الخیر» می‌گوید.

این داعشی، از تروریست‌ها می‌خواهد که «دل به زندگی دنیا نبندند»، و آنها را برای ملاقات با «حور العین» تشویق می‌کند.

این همان شیوه‌ای که گروه داعش و سایر گروه‌های تروریست برای ترغیب عناصر مسلح به منظور جنگیدن و اجرای عملیات انتحاری دنبال می‌کنند.

این داعشی خطاب به تروریست‌ها می‌گوید: «آیا از ملاقات خدا می‌ترسید؟ آیا نمی‌خواهید با حور العین ملاقات کنید؟ ای برادران، درباره خشم خداوند به شما هشدار می‌دهم؛ اگر تن به این زندگی دنیوی فانی بدهید و از ملاقات با خداوند سرباز زنید!»

درپی شکست‌های گروههای تروریستی در برابر ارتش سوریه و هم پیمانانش، شماری از سرکردگان این گروهها در طول ساعات گذشته به تضرع کردن و درخواست کمک روی آورده‌اند؛ به گونه ای که همزمان با این انتشار فایل ویدیویی، «عبدالله المحیسنی» عربستانی، قاضی شرعی گروه تروریستی النصره (جیش الفتح) درخواست کمک کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز