رابطه شخصیت شما و آخرین رقم سال تولدتان و عناصر طبیعت

آنچه که بسیاری نمی‌دانند این است که آخرین رقم سال تولد اشخاص، نشان دهنده بسیاری از نشانه‌ها و اسرار در مورد شخصیت و سرنوشت است.

این ارقام به یکی از پنج عنصر فلز، آب، چوب، آتش، خاک مرتبط است.

رابطه شخصیت شما و آخرین رقم سال تولدتان و عناصر طبیعتمجلة الجميلة با توجه به عناصر مهم در طبیعت، این تقسیم بندی را انجام داده و به شرح آن پرداخته است و شما با خواندن آن و دانستن رقم آخر سال تولد افراد می‌توانید به بارزترین مشخصه اخلاقی و روحیات افراد و خودتان پی ببرید.

 

 

فلز: رقم صفر و رقم یک
صبور و مقاوم در مقابل مشکلات، شما می توانید با ازدواج ثبات خود را در زندگی قوت ببخشید. همچنین علاقه ای وصف ناشدنی به اشیائی همچون کفش های متفاوت، لباس‌های قیمتی، طلا و جوهر و زیور آلات لوکس دارید.

ناگفته نماند که استقلال شما در زندگی زبانزد عام و خاص است و باید گفت که به تنهایی قادر به گرفتن درست ترین تصمیم ها در سخت ترین شرایط هستید.

 

 

آب: رقم دو و رقم سه
مهربان، جذاب و همیشه در تلاش برای کمک به دیگران، دست به هر کاری که بزنید بی برو برگرد موفقیت از آن شماست و این را مدیون تعهد و پشتکارتان در امور محوله هستید.

 

 

چوب: رقم چهار و رقم پنج
فعالیت و پویایی جزئی جدا ناشدنی از وجود شماست، به طوری که اگر یک روز را بدون فعالیت بگذرانید، حس یک مرداب ساکن به شما دست می دهد. مهمترین ویژگی شما اعتماد به نفستان است که این موضوع موجب پیروزی در فعالیت های روزانه شماست.

زنانی که در این گروه جای دارند، می خواهند جهان اطراف خود را کشف و شناسایی کنند به طوری که هیچ چیز ناشناخته ای در هیچ نقطه ای از دنیا برایشان باقی نماند.

 

 

آتش: رقم شش و رقم هفت
ماجراجو و عاشق سفر، پیدا کردن این افراد کار بسیار مشکلی است زیرا مدام در حال مسافرت به کشورهای مختلف هستند.

نقطه ضعف این افراد نداشتن صبر و عجله در انجام کارهای و ماموریت هاست، به طور کلی انجام کارهای طولانی که حوصله فراوان می طلبد، به هیچ عنوان مورد علاقه آنها نبوده و نیست.

البته خود رای بودن آنها را نیز نباید از قلم انداخت اما روی هم رفته با تمام این اوصاف به شکل عجیبی میان اطرافیان خود محبوب هستند.

 

 

خاک: رقم هشت و رقم نه
این افراد شدیداً پیرو قوانین، فرمول ها و چیزهای هستند که علم آنها را اثبات کرده است. از بی نظمی بیزارند و تحمل زندگی در محیطی مملو از هرج و مرج یا بی قانونی را ندارند.

این چیزی است که شما را به سمت تنهایی هدایت می‌کند تا ساعت‌ها در جهت چگونگی تعامل با افرادی که رفتارشان مغایر با ایده‌آل‌های شماست، تفکر کنید.

اگر سری به اتاق این اشخاص بزنید همه جا از تمیزی برق می‌زند و هیچ اثری از آشفتگی به چشم نمی‌خورد.

 

 

توجه کنید
بر اساس منبع اصلی این نوشته، منظور از سال تولد، سال میلادی است. بطور مثال کسی که در سال ۱۹۹۵ به دنیا آمده، باید رقم پنج را مد نظر داشته باشد.
برای تبدیل سال شمسی به سال میلادی از سایت زیر استفاده کنید
www.taghvim.com/converter

منبع:

مجلة الجميلة
باشگاه خبرنگاران

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar