اقدام غیراخلافی دختر 15ساله در آسانسور

یک اتفاق غیر اخلاقی توسط یک مادر در شرق کشور چین باعث حیرت کاربران در شبکه های اجتماعی شد . تصاویری وجود دارد که توسط دوربین های مداربسته در یک آسانور در چین گرفته شده است که نشان می دهد یک مادر فرزند خود را در یک جعبه می گذارد و در آسانسور رهایش می کند . جزئیات بیشتر این خبر را می توانید در زیر مطالعه نمایید .

تصاویری که از یک دوربین مدار بسته تهیه شده است عمل غیر انسانی یک مادر 15 ساله اهل منطقه ” شنژن ” در جنوب شرقی چین را نشان می دهند.

این زن 15 ساله نوزاد خود را که در منزل متولد شده بود داخل یک جعبه قرار داده و به همراه آشغال به داخل سطح زباله پرت کرد. بعد از گذشت چند ساعت این نوزاد توسط نظافتچی ساختمان پیدا شد. این نوزاد بطور معجزه آسایی هنوز زنده بود و  نفس می کشید

 

پلیس ” شنژن ” تایید کرده است که مادر این نوزاد یک زن 15 ساله است. به گفته پلیس والدین این زن، این نوزاد را برای نگهداری به همراه خود بردند.

نظافتچی این ساختمان در شرح این ماجرا به یکی از روزنامه های محلی گفت : ” هنگامی که این جعبه را در میان آشغال ها دیدم آن را برداشتم و در آن را باز کردم. وقتی پاهای نوزاد را دیدم ابتدا فکر کردم که شاید یک عروسک است. اما بعد متوجه شدم یک نوزاد واقعی است.”

گفتنی است؛ این زن به علت کم سن و سال بودنش نمی تواند تحت تعقیب قانونی قرار گیرد.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

اقدام غیراخلافی دختر 15ساله در آسانسور
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar