انتقال مجید حسینی به روایت رسانه ترکیه‌ای

بتازگی گزارشی از سوی رسانه‌ای ورزشی در ترکیه‌ در ارتباط با آخرین شرایط انتقال ملی‌پوش ایرانی به تیم ترابزون‌اسپور منتشر شده است.

انتقال مجید حسینی به روایت رسانه ترکیه‌ای

به گزارش بروز نیوز و به نقل از سایت آژانس‌اسپور ترکیه، مجید حسینی، بازیکن ۲۲ ساله تیم ملی فوتبال ایران پس از آمدن به ترکیه جهت عقد قرارداد با باشگاه ترابزون‌اسپور راهی ایران شد تا مشکل رضایت‌نامه‌اش را حل کند، اما نتیجه‌ مطلوبی در مذاکره با باشگاه استقلال برای او حاصل نشد.

در ادامه این گزارش رسانه ترکیه‌ای آمده است: پس از عدم موفقیت مجید حسینی در کسب رضایت باشگاه استقلال مقام‌هایی از باشگاه ترابزون‌اسپور با دعوت رسمی سران تیم ایرانی به تهران سفر کردند تا مشکل پیش‌آمده را حل کنند. در همین راستا اوزار بایراکتار به نمایندگی از باشگاه ترابزون‌اسپور به ایران رفت و با امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال صحبت‌هایی کرد.

سایت آژانس‌اسپور ترکیه سپس به روند سخت مذاکرات دو طرف اشاره کرده و آورده است: زمانی که مسئولان باشگاه ترابزون‌اسپور اعلام کردند که نمی‌توانند بیشتر از 100 هزار دلار برای کسب رضایت‌نامه مجید حسینی جهت عقد قراردادش پرداخت کنند با مخالفت باشگاه استقلال مواجه شدند. این باشگاه اعلام کرد با چنین شرایطی رضایت‌نامه بازیکن خود را صادر نخواهند کرد.

در بخش پایانی این گزارش خاطر نشان شده است: پس از آن طرفین نرمش‌هایی از خود نشان دادند و طبق اطلاعات به دست‌آمده مجید حسینی می‌خواهد برای تیم ترابزون‌اسپور بازی کند، زیرا شرایط فعلی این انتقال خوب به نظر می‌رسد. مقام‌های باشگاه ترابزون‌اسپور می‌خواستند نتیجه راضی‌کننده‌ای از سفر خود به تهران بگیرند و مبلغ درخواستی باشگاه استقلال را تا حدودی افزایش دادند. طرفین در حال مذاکره روی جزئیات نهایی هستند.

منبع:
خبرگزاری تسنیم

انتقال مجید حسینی به روایت رسانه ترکیه‌ای
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar