بازیکن سابق پرسپولیس بعد از جام جهانی در لالیگا

مهدی طارمی بازیکن سابق پرسپولیس توانسته در تیم الغرافه بدرخشد و حالا نیز خبر می رسد یک مشتری از لالیگا دارد و شاید او بعد از جام جهانی در لالیگا فوتبال خود را ادامه دهد.

ستاره بوشهری ۲۵ اسفند آخرین بازی خود قبل از سال را برای الغرافه انجام داده و سپس به تهران برمی‌گردد که به اردوی تیم ملی ملحق شود. بعد از اردوی تیم ملی مهدی طارمی در امیرکاپ و جام حذفی قطر بازی می‌کند که برای الغرافه حائز اهمیت است. اما به احتمال فراوان طارمی بعد از جام جهانی روسیه از لیگ ستارگان قطر خواهد رفت. گرچه این ملی‌پوش ایرانی تا پایان فصل آینده با الغرافه قرارداد دارد ولی بندی در قراردادش گنجانده شده که می‌تواند در صورت رسیدن پیشنهاد اروپایی از این تیم قطری برود. تیم خواهان طارمی با پرداخت ۲ میلیون دلار می‌تواند قرارداد این بازیکن را با الغرافه فسخ کند.

شاید بپرسید که کدام تیم اسپانیایی حاضر است برای یک بازیکن آسیایی و ایرانی ۲ میلیون دلار بپردازد. پاسخ سؤال شما ایبار است. تیم میانه جدولی لالیگا که حتی امید به گرفتن سهمیه لیگ اروپا دارد. شنیدیم خوزه لوئیس موندلیبار، سرمربی تیم ایبار، فیلم مسابقات و بازی‌های مهدی طارمی را دیده و حسابی پسندیده است. از طرفی باشگاه الغرافه قطر نیز هنگام عقد قرارداد با مهدی طارمی به ستاره ایرانی قول داده که در صورت رسیدن پیشنهاد اروپایی جلوی پیشرفت او را نگیرد.

شاید ایبار ۲ میلیون دلار بابت مهدی طارمی و حق فسخ قراردادش به الغرافه نپردازد ولی باشگاه قطری هم نهایت همکاری را با مهاجم گلزن خود خواهد داشت. اصولاً باشگاه‌های قطری بازیکنی را به زور نگه نمی‌دارند و نیاز مالی چندانی هم مثل باشگاه‌های ایرانی ندارند. بنابراین اگر فصل آینده مهدی طارمی را با پیراهن ایبار دیدید چندان تعجب نکنید!

منبع: پارس نیوز

بازیکن سابق پرسپولیس بعد از جام جهانی در لالیگا
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar