جنایات یک پلیس بخاطر خیانت همسرش +عکس

پلیس روسیه از دستگیری یکی از نیرو های خود خبر داد . این پلیس به جرم تجاوز و به قتل رساندن تعداد زیادی زن در این کشور بازداشت شده است ، در حالی که گفته می شود دلیل اصلی او برای انجام این جنایت ها همسرش است که به وی خیانت کرده و پس از اطلاع وی ، این پلیس دست به چنین جنایاتی زده است.

 

پلیس روسیه اعلام کرد که این پلیس قاتل را به جرم قتل تنها ۲۲ زن در شهر ” آنگارسک ” در سیبری در سال ۲۰۱۵ میلادی دستگیر کرده اند.

این در حالی است که زن این پلیس او را شوهری خوب و مهربان و دخترش وی را پدری دوست داشتنی توصیف کرده اند.

یکی از مخوف ترین قاتل های سریالی روسیه، در این کشور ۸۲ نفر را به طرز وحشیانه ای به قتل رسانده بود، نکته جالب توجه درباره این قاتل مخوف این بود که وی در عین وحشیگری، پدر نمونه ای نیز برای تنها دخترش بود!

متهم ” میخائیل پاپ کوو” به تمام قربانیان خود تجاوز کرده و سپس تک تک آنها را به قتل رسانده است.

بنا بر گزارش های منتشر شده هنگامیکه این پلیس متخلف در سال ۲۰۱۵ میلادی دستگیر شد آنچه که توجه کارآگاهان پلیس را به خود جلب کرده ، هنگام بازجویی وقتی درباره جنایت هایش از وی سوال کرده اند ،  شانه هایش را بالا انداخته و اظهار بی تفاوتی کرده است

گزارشهای پلیس نشان می دهد که قربانیان این پلیس متخلف کارمند، کارگران نظافتچی ، کارمندان دفتری ، زنان خیابانی و چندین مادر بوده اند که وی آنها را سوار بر خودروی خود کرده و پس از آزار به قتل رسانده است . در زمان ارتکاب جرم این پلیس قاتل خودرواش را در مقابل رستوران ها و کلوپ های شبانه نگه داشته و در انتظار فرصت بوده تا قربانیانش را به دام اندازد.

این متهم پس از دستگیری ادعا کرده که هنگامیکه احساس کرده همسرش با یکی از همکاران مرد خود رابطه پنهانی برقرار کرده جنایتهای خود را آغاز کرده است.

منبع: ایون

جنایات یک پلیس بخاطر خیانت همسرش +عکس
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar