روشهای ست کردن کفش پاشنه بلند

خانم ها معمولا وقت زیادی را صرف فکر کردن درباره ست کردن کفش های پاشنه بلند رنگی خود با دیگر لباس هایشان می کنند . البته همه شما یک کفش پاشنه بلند دارید که به دلیل مشکی بودن آن هر کجا که بخواهید می توانید آن را استفاده کنید ولی تکلیف کفش های پاشنه بلند رنگی چه می شود ؟ آنها را چطور و با چه لباسی باید ست کنید ؟

شما دوست ندارید کفش قرمز، آبی، زرد، نارنجی یا صورتی پا کنید؟ ما در این مطلب به شما ۵ روش می گوییم که بتوانید کفش های رنگیتان را بدون نگرانی بپوشید.

۱ ) رنگ کفش و لباستان را با هم ست کنید ( به اصطلاح مونوکروم یا تک رنگ لباس بپوشید )

تک رنگ لباس پوشیدن و ست کردن رنگ کفش با لباس راحت ترین روش برای به کار بردن کفش های رنگی است. این کار کمترین وقت را از شما می گیرد. شما به راحتی می توانید یک پیراهن زیبای آبی  تن کنید و همراه آن کفش پاشنه بلند آبی بپوشید. این روش شاید تنها روشی باشد که اکثرا، برای پوشیدن لباس ها و کفش های رنگی استفاده می کنیم.

 

۲ ) کفش پاشنه دار رنگی را با لباسی به رنگ خنثی بپوشید

رنگ هایی مثل مشکی، سفید، طوسی و رنگ هایی که این چنین خنثی هستند به خوبی می توانند گزینه ای برای همراهی کفش رنگی شما باشند. شما در یک پیراهن مشکی و کفش های قرمز به زیبایی خواهید درخشید و همراه با این ترکیب یکی از جواهراتتان را نیز در رنگ قرمز انتخاب کنید تا زیباتر شوید.

 

۳ ) رنگ کفش را با یکی از رنگ های لباستان ست کنید

شما می توانید یک لباس طرح دار یا لباسی در رنگ های متنوع  تن کنید و کفشی که انتخاب می کنید با یکی از رنگ های لباس یکی باشد. با این روش شما گزینه های مختلفی برای پوشیدن کفش با یک لباس خواهید داشت. بخصوص اگر لباستان در رنگ های متنوعی باشد. شاید فکر می کردید که کفش های زیبا و شیک سبز رنگتان را کجا باید بپوشید، اگر پیراهنی دارید که طرح گل دارد حتما رنگ برگ آن گزینه خوبی برای ست شدن با کفشتان خواهد بود.

 

۴ ) جرات پوشیدن رنگ های غیرقابل پیش بینی را داشته باشید

اگر به اندازه کافی ماجراجو باشید به دنبال غیرقابل پیش بینی ها خواهید رفت. شما به خوبی می توانید ترکیبی زیبا از رنگ های روشن بسازید. رنگ هایی که شاید تا دیروز فکر نمی کردید می توانید با یکدیگر بپوشید. کفش نارنجی را با پیراهن آبی بپوشید، شاید مرسوم نباشد اما در عین حال زیباست.

 

۵ ) کفش پاشنه بلند رنگی را همراه با یک لباس غیر رسمی بپوشید

کفش های پاشنه بلند فقط برای پیراهن ها ساخته نشده اند، بخصوص کفش های رنگی به خوبی می توانند گزینه ای برای همراهی لباس های غیررسمی شما باشند. شلوار جین مورد علاقه تان را با یک جفت کفش پاشنه بلند رنگی بپوشید. هر رنگی که خواستید را انتخاب کنید این کفش استایل شما را فشن تر و رنگی تر نشان خواهد داد.

 

منبع : بانوی شهر

روشهای ست کردن کفش پاشنه بلند
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar