رونالدو از بچگی طرفدار یوونتوس بود

اخیرا شایعاتی راجب پیوستن ستاره پرتغالی رئال مادرید، کریستیانو رونالدو به باشگاه یوونتوس مطرح شده است و احتمالش هم بسیار است.

بعد از 9 سال ظاهرا دوران پررنگ و درخشان کریستیانو رونالدو در رئال مادرید انگاری رو به اتمام است و مقصد احتمالی او باشگاه یوونتوس ایتالیا است.

رونالدو از بچگی طرفدار یوونتوس بود

چند ماه قبل رونالدو موفق شد با یک برگردان دیدنی دروازه یوونتوس را در تورین باز کند و بعد از این گل تماشایی مورد تشویق حاضران در استادیوم نیز قرار گرفت که این اتفاق به شدت رونالدو را تحت تاثیر قرار داده و او اعتراف کرد از بچگی به یوونتوس علاقمند بوده است.
رونالدو در آن ویدئو که بعد از بازی منتشر شد گفت: “تشویق شدن از سوی هواداران یوونتوس شیرین ترین لحظه ای بود که در این دیدار تجربه کردم.
تشویق شدن از سوی هوادارانی که در ورزشگاه اختصاصی یوونتوس حضور داشتند آنهم در شرایطی که این تیم همیشه بازیکنان بزرگی در اختیار داشته و حالا نیز ستارگان باکیفیتی در ترکیب دارد لحظه بزرگی برای من بود.
من بسیار خوشحال و هیجان زده هستم زیرا یوونتوس باشگاهی است که از زمانیکه یک پسر بچه بودم به آن علاقه داشتم. به همین دلیل از شما سپاسگزارم و این اتفاق در قلب من خواهد ماند. باید از همه ایتالیایی هایی که در ورزشگاه بوده و از کسانی که من را تشویق کردند تشکر کنم.

منبع: ورزش 3

رونالدو از بچگی طرفدار یوونتوس بود
3 (60%) 2 votes
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar