سامان قدوس از وضعیت خود ابراز امیدواری کرد

سامان قدوس از وضعیت خود ابراز امیدواری کرد

سامان قدوس ستاره ملی پوش تیم ملی ایران، با وجود وضعیت نا مناسب تیمش ابراز امیدواری کرد.

آمینوا فرانسه در مطلبی با عنوان «سامان قدوس میان ناامیدی و خوشحالی» نوشت: پس از هفتمین شکست تیم آمیا در بازی با تیم نانت، سامان قدوس که در این نبرد تاثیرگذاری لازم را نداشت همچنان معتقد به بهترشدن شرایط تیمش در آینده است. او از کارکرد تیمی آمیا خوشحال است و می‌گوید این مسئله در آینده به نفع این تیم خواهد بود.

سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی در این رابطه گفت: تیم آمیا برابر نانت خوب بازی کرد و دلیلی برای تردید وجود ندارد.

وی که با وجود هفتمین شکست تیم آمیا در 11 بازی فصل جاری لوشامپیونه فرانسه به دنبال پوشاندن نتایج ضعیف با مثبت‌اندیشی است ادامه داد: پس از این شکست ما خوشحال نیستیم اما از نوع بازی‌مان رضایت داریم. در واقع ما پیروز نشدیم و اگر همین روند بازی را ادامه دهیم در بازی آینده و البته بازی‌های پس از آن به پیروزی می‌رسیم.

سامان قدوس درباره عدم امیدواری به تیم آمیا با توجه به قرار گرفتن در منطقه خطر جدول رده‌بندی لوشامپیونه فرانسه اظهار داشت: بله، ما در شرایط و موقعیت بدی قرار داریم اما هنوز بازی‌های زیادی را باید انجام دهیم. اگر همانند بازی با نانت ظاهر شویم می‌توانیم به پیروزی برسیم و مشکلی نخواهد بود. یک نگرش مثبت می‌تواند روی عملکردمان در زمین تاثیر بگذارد و زمینه فاجعه سریع را کاهش می‌دهد.

تیم آمیان با 10 امتیاز در رده هجدهم جدول 20 تیمی لوشامپیونه فرانسه قرار دارد.

سامان قدوس از وضعیت خود ابراز امیدواری کرد
به این مطلب امتیاز دهید

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar