سانحه رانندگی برای سردار آزمون

سردار آزمون لژیونر ایرانی، صبح امروز دچار سانحه رانندگی شد.

تصاویری که از این تصادف منتشر شد، نشان می‌دهد که او آسیب جدی ندیده است. حالا سردار آزمون یک استوری از خودش منتشر کرده که نشان می‌دهد با وجود خسارت سنگین به خودروی میلیاردی‌اش ناراحتی زیادی ندارد.سانحه رانندگی برای سردار آزمون

سردار با انتشار عکسی در این باره نوشت:

«دیگه فهمیدم ماشینم رو نباید بدم به دوماد خونه که اینجور مارو ناقص کنه. خدا رو شکر همه سالم؛ تصادف زنجیره‌ای. چقدر باحال بود لا به لای اون تصادفا چقدر عکس یادگاری گرفتن با من.»

مقصر این تصادف چه کسی بود؟
سرهنگ علیرضا قدمی، رییس پلیس راه استان مازندران درباره این تصادف گفت:

حوالی صبح امروز (یکشنبه) یک دستگاه کامیونت به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه در این محور واژگون شد. پس از آن در حالی که یک دستگاه سواری پورشه، که «سردار آزمون» سرنشین آن بود، در حال عبور از این محدوده بود، یک دستگاه وانت نیسان با این خودرو برخورد کرد. پس از آن یک دستگاه وانت نیسان دیگر با وانت نیسان قبلی برخورد کرده و در ادامه‌ یک دستگاه پراید نیز با این خودروها تصادف کرد و در پی آن ترافیک سنگینی در این منطقه ایجاد شد.

بلافاصله عوامل راهنمایی و رانندگی در محل حادثه حاضر شدند، و بررسی علت حادثه نشان داد که عدم توجه به جلو از سوی راننده وانت نیسان دلیل وقوع این حادثه بوده و سواری پورشه سردار آزمون مقصر این حادثه تشخیص داده نشده است.

منبع:

خبرگزاری ایسنا

سانحه رانندگی برای سردار آزمون
5 (100%) 1 vote

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar