علت خوشحالی نکردن گریزمان مقابل اروگوئه

آنتوان گریزمان، بازیکن کلیدی تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2018 روسیه و باشگاه اتلتیکو مادرید علت خوشحالی نکردن خود مقابل اروگوئه را فاش کرد.

گریزمان در پیروزی 2-0 امشب فرانسه مقابل اروگوئه، گل دوم تیمش را به ثمر رساند و کمک کرد تا تیمش به مرحله نیمه نهایی جام جهانی برسد اما بعد از این گل شادی نکرد.

او در مورد دلیل این اتفاق به خبرنگاران گفت:” من بعد از گل خوشحالی نکردم زیرا در اولین قدم هایم به عنوان بازیکن حرفه ای، هم تیمی های اروگوئه ای بودند که به من کمک کردند تا چیزهای زیادی یاد بگیرم. همچنین من دوستانی در تیم حریف داشتم و برایم خیلی راحت نبود که بخواهم برای گل خوشحالی کنم.

علت خوشحالی نکردن گریزمان مقابل اروگوئه

ما تیمی داریم که اگر تمرکزش را حفظ کند، می تواند به هر حریفی ضربه بزند و ما این کار را انجام دادیم. اروگوئه حریف دشواری است که من را به یاد اتلتیکو مادرید می اندازد. آنها با هم حمله و با هم دفاع می کنند و دیدن این اتفاق جالب است. من احترام زیادی برای این تیم قائل هستم.

ما تلاش کردیم تا در ضربات آزاد به آنها لطمه بزنیم. هوگو لوریس هم یک واکنش فوق العاده داشت. ما نباید وارد بازی آنها می شدیم و باید خونسردی مان را حفظ می کردیم. باید بازی را به جایی که می خواستیم، می کشیدیم.”

منبع: ورزش 3

علت خوشحالی نکردن گریزمان مقابل اروگوئه
به این مطلب امتیاز دهید

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar