نظر جالب شفر درباره هوادار های تیم استقلال تهران

نظر جالب شفر درباره هوادار های تیم استقلال تهران

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: روزبه چشمی، وریا غفوری و سید حسین حسینی بازیکنان خوبی هستند و همه این موضوع را می دانند.

درباره دیدار تدارکاتی تیم های ملی ایران و ترینیداد و توباگو و پیروزی یک بر صفر شاگردان کی روش بیان کرد: بازی خوبی بود و مشکلی وجود نداشت. من از زمانیکه سرمربی تیم ملی جامائیکا بود، این تیم را می شناسم و بارها مقابل این تیم بازی کردم. زمانیکه در گذشته با رئیس فدراسیون فوتبال ترینیداد و توباگو صحبت می کرد، می گفت تیم خوب نیست اما اکنون سطح خوبی دارند.

او افزود: حریف ایران، بازیکنانی داشت که در لیگ برتر انگلستان و چمپیونشیپ بازی می کرد و در صدد هستند تا به سطح خوبی برسند.

شفر در مورد عملکرد بازیکنان استقلال در تیم ملی مقابل ترینیداد و توباگو بیان کرد: روزبه چشمی، وریا غفوری و سید حسین حسینی بازیکنان خوبی هستند و همه این موضوع را می دانند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان درباره هواداران ایرانی گفت: هواداران بهترین حامیان هستند و استقلال بهترین طرفداران را دارد.

گفتنی است، تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب دیدار تدارکاتی، شب گذشته ( پنج شنبه ) به مصاف ترینیداد و توباگو رفت و با گلزنی کریم انصاری فرد، مهاجم تیم ناتینگهام فارست به پیروزی یک بر صفر رسید.

منبع: ورزش11

نظر جالب شفر درباره هوادار های تیم استقلال تهران
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar