نقاشی‌های ده هزار ساله موجودات فضایی

تصاویر بسیار قدیمی کشف شده در هندوستان این فرضیه را مطرح می‌کند که موجوادات فضایی به زمین آمده و با انسان‌های پیشین ملاقات کرده‌اند.

نقاشی‌های ده هزار ساله موجودات فضاییمحققان ناسا در منطقه‌ای به نام”Charama” واقع در هند نقاشی‌هایی با قدمت ۱۰ هزار ساله کشف کرده‌اند که موجودات بیگانه را نشان می‌دهد.

پس از تحقیقات بسیار هنوز این مساله که آیا این نقاشی‌های به دست موجودات فضایی رسم شده یا انسان‌هایی در آن دوران، در هاله‌ای از ابهام است.

نقاشی‌های ده هزار ساله موجودات فضاییدر این نقوش چند آدم فضایی به همراه تسلیحاتی عجیب به چشم می‌خورد، همچنین لباس‌های مرموزی که به تن آن‌هاست در این میان جلب توجه می‌کند.

باستان شناسی محلی به نام “JR Bhagat” که در حال بررسی و رمز گشایی از این تصاویر بوده هنوز به پیام واضحی دست نیافته است.

غیر از فرضیه‌های رسم نقوش توسط بیگانگان، نظریه ای هم مبنی بر افکار کنجکاوانه بشر درباره موجودات فضایی وجود دارد که شاید این خطوط مرموز از آنها سرچشمه گرفته و به دست آدمیزاد روی تخته سنگ‌ها نقش بسته است.

نقاشی‌های ده هزار ساله موجودات فضاییتحقیقات نشان داده تصاویر با رنگ‌هایی طبیعی و برگرفته از دل طبیعت کشیده شده است که همچنان پس از این همه سال محفوظ مانده است.

دانشمندان در تلاش هستند تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب و ارائه دهند که قطعا برای علاقمندان به موضوع بیگانگان فضایی جالب است و می بایست برای آگاهی از این موارد، تا انتشار اخبار جدید راجع به این موضوع صبر و حوصله به خرج داد.

گفتنی است برخی از بازدیدکنندگان این تصاویر معتقدند که نیازی نیست ما در جستجوی موجودات فضایی باشیم آنها در کره زمین و اطراف ما هستند!

نقاشی‌های ده هزار ساله موجودات فضاییمنبع:
باشگاه خبرنگاران

نقاشی‌های ده هزار ساله موجودات فضایی
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar