کشف ۱۷۷۷ کیلو انواع مواد مخدر

سودگران مرگ در استان سیستان و بلوچستان بار دیگر در دام پلیس افتادند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، روز یکشنبه، سرهنگ محمدرضا نصیری خبر داد: یگان‌های عملیاتی پلیس مواد مخدر سیستان و بلوچستان، در شهرستان مهرستان، در اقدامی اطلاعاتی با ردزنی‌های گسترده به سرنخ‌هایی از حمل محموله سنگین مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در منطقه آشار در مسیر مهرستان – سرباز دست یافتند.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات پوششی و نامحسوس، یگان‌های عملیاتی پلیس مواد مخدر در شهرستان مهرستان با نیابت قضایی به منطقه مورد نظر اعزام و در یک درگیری مسلحانه با قاچاقچیان، موفق به توقف سه دستگاه خودرو حامل مواد افیونی و دستگیری پنج قاچاقچی شدند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودروهای سوداگران، موفق به کشف یک تن و ۶۲۳ کیلوگرم تریاک، ۱۳۶ کیلوگرم مرفین، ۱۸ کیلوگرم کراک و یک قبضه سلاح کلاش و یک قبضه کلت کمری به همراه مهمات مربوطه از قاچاقچیان شدند.

به گزارش ایرنا، شهرستان مهرستان در ۴۵۷ کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.

کشف ۱۷۷۷ کیلو انواع مواد مخدرکشف یک تُن ها
ظاهرا برای قاچاق‌چی‌های مواد مخدر، کشف و ضبط محوله‌های یک تنی از مواد مخدرشان، چندان اهمیتی ندارد، زیرا این نوع بگیر و ببندها مکرر رخ می‌دهد:

خبرگزاری ایسنا: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ کشف بیش از یک تن مواد مخدر در جنوب سیستان و بلوچستان

خبرگزاری مهر: یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ کشف بیش از یک تن مواد مخدر در جنوب شرق کشور

خبرگزاری مهر: سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ کشف بیش از یک تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

خبرگزاری ایرنا: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ کشف بیش ازیک تن موادمخدر درسیستان وبلوچستان

باشگاه خبرنگاران: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در جنوب سیستان و بلوچستان

کشف ۱۷۷۷ کیلو انواع مواد مخدر
5 (100%) 1 vote

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar