توصیه عباس جدیدی برای آزادی امیر تتلو

عباس جدیدی می گوید که به درخواست خانواده امیر تتلو برای آزادی اش با قاضی پرونده‌اش صحبت می‌کند و با این پادرمیانی ماجرا حل و تتلو آزاد می‌شود.توصیه عباس جدیدی برای آزادی امیر تتلو

درخواست ساخت آواز برای «خانم فاطمه زهرا»!

به گزارش خبرآنلاین، عباس جدیدی، عضو خبرساز شورای شهر تهران، میهمان کافه خبر نوروزی خبرآنلاین بود و در گفت‌وگویی طولانی درباره همه حاشیه‌های اطراف خودش صحبت کرد.

جدیدی در بخشی از این گفتگو ماجرای وساطتش برای امیر تتلو را روایت می‌کند. تتلو به خاطر بی‌احترامی به سرپرست دادسرای ورزش، قاضی قاسم‌‌زاده که از قهرمانان بنام کشتی ایران بود، به زندان افتاده بود و این عباس جدیدی بود که برایش پادرمیانی کرد.

او می‌گوید تتلو را نمی‌شناخته اما به خاطر خانواده‌‌اش که به دفترش رفته‌اند، وارد ماجرا شده است: «خب من عضو شورای شهر هستم. خیلی از مردم به دیدنم می‌آیند. خانواده این خواننده هم آمدند. من که خیلی با او و آهنگ‌هایش آشنا نبودم. ولی وقتی دیدم خانواده‌‌اش تقاضا دارند و می‌گویند قاضی پرونده یک کشتی‌گیر است، قبول کردم بروم و صحبت کنم. انصافاً هم آقای قاسم‌‌زاده پهلوانی را در حق این جوان تمام کرد و از حقش گذشت و رضایت داد. می‌توانست گذشت نکند اما روی ما را زمین نیانداخت. خب شکر خدا ماجرا حل شد و تتلو هم آمد بیرون.»

متن تشکر امیر تتلو در اینستاگرامش
متن تشکر امیر تتلو در اینستاگرامش

جدیدی ادامه می‌دهد: «وقتی که او آمد بیرون، به رسم معمول، سری هم به من زد که حالا شاید یک دستت درد نکندی به من بگوید. من هم البته از بین کارهایش، این کارش که روی کِشتی درباره خلیج فارس و انرژی هسته‌ای خوانده را شنیده بودم. به او گفتم بابا جان، تو که اینقدر خوب بلدی بخوانی، یک قول بده و یک کار قشنگ، ده بار زیباتر از این، برای خانم فاطمه زهرا بخوان و سعی کن کمی در رفتارهایت هم بیشتر رعایت کنی. وقتی این را گفتم، نام حضرت زهرا که آمد، بغضی در چشمش دیدم.»

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments