زن ۴۵ ساله را دوباره باردار کردند!

باردار کردن یک زن ۴۵ ساله، آن هم توسط یک مرد ۸۵ ساله خبر جالبی است به ویژه که نتیجه کار فرزندان دو قلو باشد، شاید برای همین است که چند سایت ایرانی پس از چند سال دوباره این خبر را منتشر کردند و یکی از سایت‌ها دوبار و در دو روز با دو عنوان آن را منتشر کرد.زن ۴۵ ساله را دوباره باردار کردند!

زنان تا چند سالگی باردار می‌شوند
مهم‌تر از اینکه زنان تا چند سالگی می‌توانند باردار شوند، این مسئله است که برای داشتن فرزندان سالم‌تر و سلامتی مادر، بهتر است که خانم‌ها قبل از ۲۵ سالگی باردار شوند. از طرفی پدر و مادرهای جوان انرژی بیشتری دارند برای بزرگ کردن فرزندان و بهتر است که کودکان والدین جوان‌تری داشته باشند.

زن ۴۵ ساله را دوباره باردار کردند!

برگردیم بر سر پیرمرد ۸۵ ساله
عبدالله سوینچ [Abdullah Sevinç] کشاورزی از کشور ترکیه است و در سال ۲۰۱۵ مرتکب باردار کردن همسر دومش و بدنیا آوردن دو پسر همزاد شد.

زن ۴۵ ساله را دوباره باردار کردند!

ایشان از همسر قبلی‌اش [که سال‌ها پیش عمرش را به شما داده] ۱۰ فرزند دارد و از همسر فعلی‌اش سه فرزند که با این دو تا می‌شود ۵ فرزند و در مجموع ۱۵ فرزند.

اسم دوقلوها را حسن و حسین گذاشتند، بچه‌های قبلی از همسر فعلی‌اش عمر (۱۷ ساله) و فاطمه (۱۶ ساله) و زهرا (۱۳ ساله) نام دارند.

زن ۴۵ ساله را دوباره باردار کردند!

عبدالله هنگامی که دوقلوها به دنیا آمدند گفت: « انتظار دوقلوها را نداشتم، این خواست خدا بود. من پیرم، اما سلامت هستم. کمی هم خجالت می‌کشم»!

او گفت: «۱۵ تا بچه برای من کافیست و فرزند دیگری نمی‌خواهم»!

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments