دختری با موهای بسیار بلند + عکس

طول موهای دختر ۱۷ ساله آرژانتینی ۱ متر و ۵۲ سانتی‌متر است و ده سالی می‌شود که موهای خود را کوتاه نکرده و به راپونزل معروف است!

این دختر خانم آبریل لورنزاتی [Abril Lorenzatti] نام دارد و اهل شهر وییا کارلوس پاس، ایالت کوردوبا، کشور آرژانتین است.

دختری با موهای بسیار بلنداو در مورد موهای بلندش توضیح می‌دهد که بعد از دیدن فیلم ماتیلدا به کارگردان دنی دویتو از آرایشگرش خواست که موهایش را مانند قهرمان این فیلم درست کند، اما وقتی که روز بعد خود را در آینه دید بنظرش آمد که موهایش کوتاه‌تر از موهای ماتیلدا است و از آن روز تصمیم گرفت که دیگر موهایش را کوتاه نکند.

پس از چهار سال، آنقدر موهایش بلند شد که اهالی محل او را راپونزل صدا می‌زدند.

راپونزل یا راپانزل قصه‌ دختری با موهای بلند است که در قلعه‌ای، زندانی یک جادوگر بدجنس است، تا روزی که یک شاهزاده از راه می‌رسد و از دختر می‌خواهد موهای بلندش را پایین بیندازد تا شاهزاده به کمک این موها از دیوار قلعه بالا برود و وارد اتاق دختر شود.

وقتی شاهزاده وارد قلعه می‌شود از دختر خواستگاری می‌کند و پس از مقداری فراز و نشیب، شاهزاده، دختر را به قلمرو خود می‌برد و آن دو، تا آخر عمر، در کنار یکدیگر به خوبی و خوشی زندگی می‌کنند.

دختری با موهای بسیار بلندموهای بلند
فعلا که شاهزاده‌ای در کار نیست اما ثبت شدن این موهای بلند در فهرست رکوردهای جهانی گینس نیز تا حدودی طعم شاهزاده شدن را دارد.

هر چند شانه کردن روزانه این موها کمی سخت و دشوار است و وزش باد نیز او را اذیت می‌کند و سنگینی این موها نیز کمی دردآور است اما معروف بودن جبران این چیزها را می‌کند.

آبریل می‌گوید همیشه مرا در خیابان متوقف می‌کنند تا سؤال‌های مانند این بپرسند که «چند وقت است که موهایم را کوتاه نکردم»، گاهی هم می‌شنوم که می‌گویند: «راپونزل، موهایت را بنداز پایین»!

Rapunzel, Rapunzel, let down your hair, so that I may climb thy golden stair.

A post shared by :Abril: (@abril.lorenzatti) on


اینستاگرام آبریل لورنزاتی
instagram.com/abril.lorenzatti

 

منبع:
rt.com
ویکیپدیا

دختری با موهای بسیار بلند + عکس
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar