ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس,واکنش سوشا مکانی به انتشار عکس های خصوص اش
ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

سوشا مکانی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی دروازبان پرسپولیس این روز ها نقل محافل فضای مجازی است.سوشا مکانی دروازبان پرحاشیه پرسپولیس که هر از چند گاهی با حاشیه هایش سر و صدایی به پا میکند این بار منتشر شدن عکس های خصوصی اش در تلگرام سر و صدا به پا کرده است.سوشا مکانی معتقد است افرادی عکس های خصوصی او را بدون اجاره در فضای مجازی منتشر کرده اند. .سوشا مکانی دروازبان پرسپولیس نسبت به انتشار عکس های خصوصی اش در فضای مجازی با انتشار پستی در اینستاگرام واکنش نشان داد.

متن سوشا مکانی در واکنش به انتشار عکس های خصوصی اش در تلگرام:

«با سلام، چند روزی است یک سری افراد خدانشناس و بیمار شروع به دستبرد زدن به صفحات شخصی هستند این نمونه‌های بی‌اصل و نسب که احساس زرنگی هم می‌کنند بدانند از پخش کردن عکس‌های خانوادگی من سودی نخواهند برد و توجه شان را به قدرت پلیس مملکتی جلب می‌کنم که با قانونش خانواده‌هامون احساس آرامش می‌کنند و به ایرانی بودن خودمون می‌بالیم … مطمئن باشید یک قدم از حق شهروندیم کوتاه نمیام و تا آخر این ماجرا را پیگیری می‌کنم. سربلند و سلامت باشید

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس,واکنش سوشا مکانی به انتشار عکس های خصوص اش
ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

 

عکس های سوشا مکانی و بیوگرافی:

وی به طور رسمی فوتبال را از تیم نونهالان استقلال انزلی شروع کرد. سپس به تیمهای جوانان، امید و بزرگسالان کوثر تهران پیوست. سوشا مکانی در فصل ۱۳۹۳–۱۳۹۲ به همراه فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر ایران گردید.
بازی استیل آذین و پرسپولیس
در دقایق پایانی بازی استیل آذین و پرسپولیس در حالی که نتیجه بازی یک بر یک مساوی بود. سوشا مکانی ظاهراً دچار آسیب دیدگی شد و توپ را به خارج از زمین فرستاد. بازیکنان پرسپولیس که مصدومیت سوشا مکانی را قبول نداشتند به توصیه علی دایی از دادن توپ به حریف خودداری کردند. پس از پرتاب توپ، پرسپولیس موفق به ثمر رساندن گل شد و این آغاز درگیری دو تیم گردید.

سوشا مکانی پس از این بازی از اینکه الگوی ورزشی خود را علی دایی انتخاب کرده‌بود، اظهار پشیمانی کرد. علی دایی در واکنش به این اظهار نظر سوشا مکانی گفت: همان بهتر که من اسطوره چنین ورزشکاری نباشم.

حضور در پرسپولیس
وی در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ با عقد قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست. وی که در فولاد یک فصل رؤیایی را تجربه کرده بود با این کارنامه درخشان به پرسپولیس پیوست. نیم فصل سال اول حضور وی در پرسپولیس چیزیی جز اشتباهات پی در پی همراه نداشت اما با اخراج نیلسون توسط حمید درخشان سرمربی وقت پرسپولیس با این طرز فکر که سوشا به آرامش برسد در نیم فصل دوم سوشا عملکرد بهتری از خود نشان داد

حضور در سینما
در سال نود و چهار با بازی در فیلم آن آواز غمناک به کارگردانی آرش سنجابی به صورت رسمی وارد حرفه بازیگری نیز شد. او در این فیلم نقش یک خبرنگار را بازی کرده است. جواد عزتی، شاهرخ استخری و تینا آخوندتبار از دیگر بازیگران این فیلم بودند.

 

میشل پلاتینی و سپ بلاتر از کارخود برکنار شدند» این حکم را همین چند ماه قبل «کمیته اخلاق فیفا» صادر کرد. هرچند پرونده فساد فیفا در اختیار پلیس فدرال آمریکا بود و سی آی ای و پلیس فرانسه وپلیس بین الملل هم در آن همکاری کردند اما اخراج پلاتینی و بلاتر توسط کمیته اخلاق فیفا انجام شد.

این یکی ازاصلی ترین کارکردهایی است که به خاطرش کمیته اخلاق در فدراسیون جهانی فوتبال تاسیس شده است. کمیته ای جدید التاسیس که ازهمه اعضای فدراسیون مراقبت می کند که از خطوط خارج نشوند و دچار فساد نشوند. مدل ایرانی کمیته اخلاق که به تبعیت از مدل بین المللی ساخته شد اما بیشتر شبیه یک کاریکاتور است.

در مدل ایرانی ، اعضای کمیته در مورد موی بازیکنان حرف می زنند به آرایش ریش هایشان ایراد می گیرند و از همه خنده دار تر به خاطر پوشیدن فلان شلوار محرومشان می کنند. این کمیته اخلاق فعلی در اصل فرزند همان ستاد منشوری سالیان نه چندان دور است. ستادی که تاسیس شد برای اصلاح موی سربازیکنان و مراقب از روزه گرفتن و نگرفتن آنها در ماه مبارک رمضان .

ستادمنشوری ای که رییس اش حجت الاسلام علیپور بود و کم کم از مسیر رسیدگی به آرایش دست وصورت بازیکنان به مسیر اصلی اش رسید..آنها همین یکی دوسال پیش سراغ فساد در فوتبال و ماجراهای تبانی درلیگ برتر رفتند. دستکاری در نتایج فوتبال اتفاقی بود که در سال های پیش دیده می شد و همین امروز هم در لیگ های دسته پایین و حتی لیگ برتربه شکل دیگری ادامه دارد. علیپور اما هرچقدردر دوران اصلاح موی سر موفق بود و بازیکنان را مجبور به رعایت یک سری ضوابط کرد در دوره دوم از موفقیت دور ماند.

در اصل او زمانی که تلاش کرد ستاد منشوری و کمیته اخلاق را در مسیر خودش حرکت دهد عملا با موجی ازمخالفت ها مواجه شد. کمیته اخلاق هرچند مدت ها چندین و چند دلال را به دلیل رفتار مجرمانه محروم کرد و جلوی ادامه فعالیت چند مربی منشوری با رفتار مجرمانه را گرفت و حتی در پرونده های تبانی پیشرفت بسیار خوبی داشت.

اما در نهایت با خروج او ازکمیته ، دلال ها دوباره فعال شدند ، سرمربی ها به کار برگشتند و ساز و کار تبانی درست شد.البته که کار کمیته اخلاق فقط رسیدگی به فوتبال ها و فوتبالیست ها نیست و شامل همه اعضای فدراسیون فوتبال می شود . اما کمیته مذکور در همان ماجرای فوتبالیست ها و مربیان هم نتوانست خیلی موفق باشد ، چه برسد به بررسی ارکان دیگر فدراسیون فوتبال.

در روزهایی که مسوولانی از فدراسیون فوتبال به اتهام فساد اقتصادی بازداشت می شوند صدورحکم محرومیت 6ماه مکانی به خاطر پوشیدن شلوار زرد حکم خواندن یک جوک در گروه های تلگرامی را دارد.

فکرش را بکنید ، سوشا مکانی که به دلایل حرفه ای نقض قرارداد محروم نشد ، به خاطر عدم توجه به منافع باشگاه محروم نشد، به خاطر انتشار فیلم هایش در فضای عمومی آن هم به صورت خوشحال محروم نشد حتی حضورش در زندان اوین هم منجر به محرومیت اش نشد اما امروز به خاطر شلوار زرد محروم شده است. آن هم توسط نهادی که اصلا پوشش لباس یک بازیکن یا یک انسان به او مربوط نمی شود.

سوشا مکانی باید محروم می شد اما نه به خاطر وظایف اجتماعی و جرم هایی که مرتکب شده یا نشده. او خیلی قبل تر باید بابت بی احترامی به قوانین فوتبال حرفه ای و توسط پرسپولیس محروم می شد. سوشا مکانی باید محروم می شد اما نه توسط فدراسیون فوتبال و فلان نهاد و بهمان اداره. چون پرسپولیس به عنوان طرف قرارداد تنها نهادی بود که می توانست وباید او را محروم می کرد. آنها می توانستند به خاطررعایت نکردن شرایط زندگی حرفه ای و ایجاد هجمه و فشارعلیه باشگاه پرسپولیس مکانی را از گرفتن درصد قابل توجهی از قراردادش محروم کنند.

در ماجرای سوشا مکانی ، شلوار زردش ، عکس هایش اینستاگرامش و فیلم های منتشر شده یک عالمه حرف نگفته و وظیفه عمل نشده وجود دارد که می شود مرور کرد.
سوشامکانی وظایفی در قبال پرسپولیس داشت که به آنها عمل نکرد . او در کوران مسابقات لیگ مجبور است با تمام توان تمرکزش را برای پرسپولیس بگذارد و به خاطر شرایط حرفه ای از مصرف هرگونه خوردنی و آشامیدنی که سلامت اش را به خطر می اندازد خود داری کند.

باشگاه پرسپولیس هم وظایفی در برابر هواداران اش داشت . این باشگاه باید با بازیکن خاطی برخورد می کرد او را از فهرست اصلی بیرون می گذاشت و جریمه ای سنگین برایش در نظرمی گرفت.کمیته اخلاق به عنوان رکن مسوول فدراسیون فوتبال وظیفه داشت و دارد که تمرکزش را بر فساد موجود در فوتبال در هر سطحی نگه دارد به جای اینکه به بازیکنان فوتبال و مدل راه رفتن شان گیر بدهد.این  سه مورد همگی  اما وظایف شان را کنار گذاشته اند و کار دیگر می کنند و این طور می شود که وظایف همه شان یکدفعه در شلوار سوشا و محرومیت اش خلاصه می شود.

 

تمامی عکس ها به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف گردید.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط با سوشا مکانی:

خبر آزادی سوشا مکانی از زندان

عکس سوشا مکانی در حال انتقال به زندان اوین

آیا عکس های لورفته سوشا مکانی از تلگرام هک شده؟

 

 

***

آگهی رایگان

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس
3.1 (62.24%) 116 votes
Share this page to Telegram

123
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
88 نظرات مستقل
35 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
99 تعداد نظر دهندگان
شبنممنصورMehrsaچخوففرشید Recent comment authors
تازه ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
رزیتا
مهمان
رزیتا

جالب بود

هومن
مهمان
هومن

دخترا یا سوشا

رسول
مهمان
رسول

سوشا بازیکن خوبیه

دست اندار
مهمان
دست اندار

تو هم خوبی…دخترای توعکساشم خوبن…همه خوبند…مادرچطوره!؟

امیر
مهمان
امیر

لایک داری داداش

zahra
مهمان
zahra

ایول باید جواب اینارو همینطوری داد خیییلی حال کردم.اقای مکانی واسه شمام شدید متاسفم .پول که زیادی داشته باشی والبته ظرفیتشو نداشته باشی همین میشه

مصطفی
مهمان
مصطفی

جهنمه

جواد
مهمان
جواد

عکس نامزدش مگ چی عکس همه ی بازیگرا بادوس دختراشون هست چیزی نیست فقط این جرم کرده.متاسفم برامسولین واقعاک.

مهیا
مهمان
مهیا

من میگم کار یکی از همین خانم ها هست میخواسته ی جوی خودشو به سوشا بندازه ک عکسا رو پخش کرده حالا ادعای نامزدی میکنه و به خود ش اجازه میده به مردم توهین کنه متاسفم برای تمام هواداری پرسپولیس .برید بخونید ببینید تیمی که اینقدر براش حرص میخوردید چطور شمارو عقب افتاده و جهان سومی معرفی کرده جای تاسف داره …………….یه خورده فکر کنید اونا فقط دنبال پولن

علی
مهمان
علی

?

عادل محمدیان
مهمان
عادل محمدیان

بابا این بازیکنه معروفیه برای چی ابروی یه ادم. بزرک بازی میکنین

جمشید09353539930
مهمان
جمشید09353539930

چه خوش …………………

مهدی
مهمان
مهدی

چقد م زنده زشته دختره خخخخخخ چ اعتماد ب سقفی هم داره .پول جونای بدبخت این مملکت رو میخوره دختره…بعد توهینم میکنه ک عقب افتادن.بابا تو عقب افتاده تازه به دوران رسیده ایی ک عقده داشتی عکست پخش بشه وگرنه نمیزاشتی اینستا یا هر جیزی ک هک کنن خخخ

محمود
مهمان
محمود

ببخشید قصد توهین به کسی رو ندارم ولی بی ربط هم نگفته ما این روزها خیلی به حریم شخصی هم تجاوز میکنیم.سعی کنیم خودمون رو اصلاح کنیم.برید در مورد مردم ژاپن از 70سال گذشته تا حال مطالعه کنید.

جمشید09353539930
مهمان
جمشید09353539930

دمش جیز بابا
کی میره این همه را رو تسابه لینگ؟

جمشید09353539930
مهمان
جمشید09353539930

سوشا بابا کجایی؟

hamid
مهمان
hamid

عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد
مگه این طوری از شر این ادم تو تیم بزرگ پرسپولیس راحت بشیم بابا مردیم انقدر سوتی داد سوشا چه از نظر فنی و چه از نظر اخلاقی در حد لیگ محلات هم نیست چه برسه پرسپولیس کبیر

عباس
مهمان
عباس

سلام بریدشما چهارتاعکس باخانم اینقدرداستان داره روشن فکرنیستید……………….

0900
مهمان
0900

سلام خوش غیرت

درود
مهمان
درود

بخواب بابا … اسکول … انگار تو مریخ زندگی میکنه !!!

ترنج
مهمان
ترنج

اگه اون خانمها خواهر ها و ناموستون بودن هم بازم مهم نبود؟؟؟؟؟؟ چقد روشنفکری با بی غیرتی شبیه شده تازگیا به سلامتی سلام بی غیرت

jack
مهمان
jack

بیگ لایک ترنج

مهدی
مهمان
مهدی

کجای کاری یکی از بچه ها میگفت اگر ناموس دیگران لخت بیان خیابون ما هم ناموسمون لخت بیاد خیابون اشکال نداره !!!!!! جماعت بی ناموس … ما رو باش به خاطر چه دیوثی رگ گردنمون رو باد میکردیم … روشنفکران کوردل بدونند این تفکر شما ماله فلات ایران نیست برید بیرون از این فلات هر غلطی میخواید بکنید رو انجام بدید ..

ناشناس
مهمان
ناشناس

از بس پولای مفت خوردن اینجوری شدن دیگه…

ناشناس
مهمان
ناشناس

بیچاره همسرش، من فک کردم مجرده که با این همه دختر عکس انداخته، جامعه ما متاسفانه در حال انحطاط اخلاقيه

علیرضا
مهمان
علیرضا

یکی مثل هادی نوروزی عزیز تا آخر با عزت و سربلند و یکی مثل این سوشا که نظیرش کم هم نیست بی حیا و بی جنبه .
تو این روزا هر کسی تا اسمی ازش برده میشه و مشهور میشه و تا پولی میاد زیر دستو بالش زود خودشو گم میکنه !
حداقل یکبار برای همیشه بگیم مسلمون و شیعه نیستیم بعد بریم هرکاری دوس داریم بکنیم .

ali
مهمان
ali

چند تا نامزد داره این آقا سوشا؟!!!!!!!!

اکبر
مهمان
اکبر

بر کمر سفت لعنت
بشمر

امیر
مهمان
امیر

چرا وقتی فیلم پارتی استقلالیا اومد بیرون کسی بازداشت نشد؟
قانون باید برا همه اجرا بشه بدون تبعیض چون فکر نکنم چندتا عکس بدتر از فیلم پارتی استقلالیا یا فیلم … اقای ایکس و خانوم ایگرد باشه

پانته آ
مهمان
پانته آ

اولا ایگرد نه و ایگرگ !!!! شما که سواد درست حسابی نداری خواهشا نیا نظر بده.

نمال
مهمان
نمال

تو هم این وسط نقش غلط گیرو بازی میکنی؟!!
اصلا همه صفر تو یکی 20 خوبه؟حالا بیا جایزه تو بگیر دستت.خخخخخ

درود
مهمان
درود

ایگرد و خوب اومدی …
وتنم پاره طنم …

مجید
مهمان
مجید

سوشا باید بمیره . مشکل از باشگاه ورزشی بی فرهنگی لنگ هست . اون از شیث اون از پیامک صادقیان .اون از مسلمان قلیانی . اون از نکبت واحدی . و حالا سوشا هرزه . ایراد از باشگاست ههههههه

امیر محمد
مهمان
امیر محمد

اخه به تو چه ربطی سوشا هرزه هست یا نیست.

ghazal
مهمان
ghazal

ببین اقای فلانی بازم خوبه ماچندتاازبچه هااینکارکردن شماکیسه کش هاچی که فیلم پارتی تون پخش اول بریدخودتون ادم شیدکه فرهنگ ندارید بعدبه بقیه بگید بی فرهنگ

tofan
مهمان
tofan

لعنت بر تو مجید نادان زود قضاوت نکن بی فرهنگ

ملیس
مهمان
ملیس

احمق جون به تو چه سوشا هرزه ست یانه
تو بهتره مواظب خودت باشی

ایران
مهمان
ایران

اوسکلا خواهشا در مورد هیچ کس قضاوت نکنید . باشه اسکلا . باریکلا

عباس
مهمان
عباس

تو ایران یه عادتی هست که تو به کار مردم دخالت داری ولی به کارت نچ خوب بشما چه عکسای شخصی خودشه خجالت نمیکشین با آبروی این بنده خدا بازی میکنید .

عباس
مهمان
عباس

قول امام علی (ع)
اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی
پ هر کس خطا میکنه خدا هم رحمن الرحیم آبرو داری کنید مسئولین

آخرالزمان…
مهمان
آخرالزمان…

باباغیرتتوداش عباس اون مال وقتیه که طرف توپنهانی گناه میکنه نه زمانی که یه دوربین به خودش بسته وهرغلتی که میکرده عکسش هم میگرفته واسه جوونا افه میومده آخه شایدچندتاجوون بدبخت اسکول اونو واسه خودشون الگو کرده بودن که بااین وضعیت جامعه ازاینی هم که هست به تباهی کشیده میشه لطفا براتوجیح خودتون ازائمه مایه نذارین خدایاعاقبتمون روبخیرکن………

ghazal
مهمان
ghazal

قبول دارم حرقتون افرین به شما

سمیه
مهمان
سمیه

خیلی خنده دار بود
حتما هم سوشا توبه کرده هم اون خانوم درستا

ایران
مهمان
ایران

همه اسکل هستن . قضاوت نکنید

sorosh
مهمان
sorosh

نکنید بابا گناه داره بخدا…خدا مصوبشو به سزای کارش برسونه

بیکار
مهمان
بیکار

خدا لعنتش کنه کار همون پولای حرومیه که داره می خوره همه فوتبالیها دارن پول مفت مملکتو می خورن آخرش هم همین میشه چیه ناراحت نشین داره از دروازه ی پرسپولیس دفاع می کنه بی ناموس .حالا کودومش زنشه وکودومش دوستاشن .هرهرهر کرکرکر خخخخخخخخخخخخ

شاپور
مهمان
شاپور

آخه اینم به کاه دون زده بنده خدا…
این دخترا که قشنگم نیستن که براشون رفته زندان!!!

sadra
مهمان
sadra

ما آدم ها بدترین موجودی هستیم خداوند گناه کار ترین مردم رو ابرشون رو نمیبره بد شما آبروی مردم رو میبرید واقعا چه دنیایی ما بد خودمون رو انسان مینامیم و از انسانیت حرف میزنیم

شاپور
مهمان
شاپور

مردم این چیزا پخش می کنن که از عذابش تو اون دنیا کم کنن،
چرا شما متوجه قضیه نیستین!!!!
آیا انسانیت از این بیشتر!!!

مرتضی
مهمان
مرتضی

مقصر این آقا نیست مقصر پول بی حد و حسابیه که به جیباشون سرازیر میشه اونوقت یک جوون توکشور همین آقا با نیازهای غریزی مشترک واسه یه ازدواج ساده و تشکیل زندگی شرافتمندانه باید آرزو به دل بمونه و اینهمه مرارت تحمل کنه تنها به این جرم که پول زیادی نداره و نمیخواد فعل حرام انجام بده؟!!

مارال
مهمان
مارال

چقد دلت پره! ولی راست میگی! این چه وضعشه؟من اصلن چشم ندارم یه دهه شصتی ببینم که اینقد تو رفاه باشه.دست خودم نیس

Zeynab
مهمان
Zeynab

متاسفمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم………………………………………………………………………………….

حمید
مهمان
حمید

وقتی پول بیت المال توی خورد این مفت خورا میره باید این غلطا رو بکنند.

محسن
مهمان
محسن

متاسفم برای کشورم.
متاسفم برای بیشرمی و گستاخی
متاسفم برای ورزش
متاسفم برای مرگ شرافت

سولماز
مهمان
سولماز

ببین
من نه چون دخترم اینو میگم
ولی مگه دل نداره؟
نه والا به قران دختر خرابی نیستم
ولی درکم میرسه
اعتقادات و زندگی هر شخصی به قول مثل مسواک شخصیه
اگه قرار باشه کسی دادخواستش کنه اونم خداست نه بندش
شمایی هم که راجبش بد میگید و منتظرید یه سوزه ببینید
اول یه سر برو جلو اینه ببین خودت کی هستی ..!
پشت و رو یکی باشین و همینی که الان با دختر مردومه همین هم باعث دلخوشی خیلی ها هست و نقطه های مثبتش رو دیدین..!
خخخخخخخخخخخ
منم متاسفم برای شما ها و نظراتتون

حسن
مهمان
حسن

تو عمر با عزتم ک س شعری ب ای قشنگی نشنیده بودم ?

تثسب
مهمان
تثسب

اینم یه جورایی ماجرا و صحبت جوان قبلی در باره هوشیاری فتا داره !!!!
جالبه دختر خاله و اقوامش مثل قبلی میمونن و تنهایی و یواشکی و نزدیک به هم و رمانتیک هستند حتما همشون میخوان نامزد بشن

ماهم گول خوردیم
لااقل مردم رو خ ر حساب نکن

ghazal
مهمان
ghazal

همینایی که میگن سوشا … هستش شایدخ ودشون بدترازسوشاباشن

میثم
مهمان
میثم

ببخشیدا ولی واسه بعضیا متاسفم که جنبه هیچی روندارن وفقط دنبال آبرودیگرانن الانم که هیچ اتفاق خاصی نیفتاده لطفا باآبروی یه آدم ورزشکار شناخته شده بازی نکین زشته بابا…گیریم اگرم خطای کوچیکی کرده اونم مثل همه ما انسان لطفا وخواهشا اتفاق به این کوچیکی روبزرگ نکنین.ممنون

مهدی
مهمان
مهدی

باآبروی دیگران بازی نکنید.بترسید ازخدا

علیرضا
مهمان
علیرضا

کسی نمیگه اون کسی که این عکسارو پخش کرده کار خوبی کرده . اتفاقا گناه اون کسی که این کارو کرده کمتر از سوشا نیست .
ولی به قول دوستمون که گفت حداقل دیگه چرا از کاراشون فیلم میگیرن!!! اصلنم ترس ندارن که یه روزی ممکنه پخش بشه!!!
* فقط آرزو میکنم امام زمان بیاد چون انگار همه داریم عذاب میکشیم از این زندگی . دقت کنید به وضع موجود میبینید همه از کوچیک تا بزرگ کاسه چه کنم چه کنم دست گرفتن و مشکلات خیلی زیاد شده ،
**خدایا صاحب این عصر رو برسون**

نسیم
مهمان
نسیم

کلن سوشا اخلاقش تو زمینم خوب نیست واسه همین جو اینقد متشنج شده،مثل همون دفه ای که به اون بدبختا توپ پرت کرد،البت هنو به شیث نرسیده،حالا شما برید رعایت ادبو تو فوتبال جهان ببینید،کریس واسه تفی که تو جام جهانی انداخت هنوزم موآخذه میشه،تو اونجا حتی وقتی میخان حرف بزنن،دستشونو جلو دهنشون میگیرن که یه وقت چیزی از دهنشون در نره که بعد نشه جبرانش کرد،سوشا بازیکن حرفه ای باید حواسشو بیشتر جمع میکرد!حالا من نمیدونم این روشن فکری چی میگه این وسط،چارتا دختربچه که یه بارم فوتبال ندیدن،اومدن پارازیت میدن،اینا احتمالا روشنفکران پیرو راه شراعظمند،خخخخخ!

ندا
مهمان
ندا

خدایی دیگه شما خیلی بیکارین حالا این بیچاره لو رفته شما دیگه دست رو دلش نزارید ?شماها هم گمون نکنم همچین معصوم باشید?لطف کنید نظراتون برا خودتون نگه دارید

فرییا
مهمان
فرییا

واقعا براتون متاسفم هی آقایون شماها خودتون حداقل یدونه از اون عکسا با دخترای مردم دارین پس الکی حرف مفت درمورد سوشا نزنین اول خودتونو اصلاح کنید

مرتضی
مهمان
مرتضی

من کار سوشا راتوجیح نمی کنم ولی یادمان با شد ما همه انسانیم وانسان خطا کار است پس نباید ابرویش راببریم متاسفانه ما ایرانیها انسانیت وجدان را فراموش کرده ایم واکر کمی هم وجدان داشته باشیم ان هم بخاطر دین است

دکاوه
مهمان
دکاوه

والله خیلی خوبه با بودجه مملکت اینارو ادم بکنن اینا عیاشی بکن. من موندم باشگاهی که ضرر نگه داشتن و هزینه کردن از جیب دولت برای که سود داره؟!!! کفاشیان که همش میخنده جوابگو نیست.

samyad
مهمان
samyad

شمایی که دم از دین میزنی قابل توجهتون که ما تو یه مملکت اسلامی و خیر سرمون شیعه نشین داریم زندگی میکنیم،خیلی زندگی کردن اینجا واسش سخته بذاره بره و اون ور هر …. خواست بخوره،این آقا با آبروی یه ملت بازی کرده و الان اسم کشورمون که در اصطلاح اسلامیه رو هواس،آبروی این آقا رفته خبرشم به همه جا رسیده بی بی سی ام که منتظر یه سوژه بود که بحمدالله جور شد

اللهم عجل لولیک الفرج

ئ
مهمان
ئ

ماجراي سربازي نرفتن اين فوتباليستاي مسخره رو كه با بي عدالتي پيچوندن،،، خدا كنه اين يكي رو ديگه به سزاي عملش برسونن….

دختر شهریور ی
مهمان
دختر شهریور ی

آقای کفاشیان بیا آبرو داری کن بیا بازم لبخند بزن با این کثافت کاریا

باران
مهمان
باران

باباشماهاچراباهم درگیرین.عشق وحالشویکی دیگه کرده.خودشم جواب میده.درضمن اونی هم که به عنوان نامزدش این حرفاروزده دروغ گفته.هیچ زنی وقتی شوهرش روبه این جرم میگیرن نمیادازش دفاع کنه.