ماجرای درگیری و تیراندازی در بهبهان چیست؟

ماجرای درگیری و تیراندازی در بهبهان چیست؟

ماجرای درگیری و تیراندازی در بهبهان چیست؟
ماجرای درگیری و تیراندازی در بهبهان چیست؟

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز درگیری روستایی در بهبهان با پلیس تا این لحظه یک کشته و دو زخمی داشته است.اهالی روستایی شهرویی بهبهان به بهانه عدم استخدام اهالی این روستا در پالایشگاه بیدبلند2 با نیروی انتظامی درگیر شدند و کار به تیراندازی دو طرف کشید.

فاضل محمد پور دادستان بهبهان در گفت‌وگو با میزان درباره آخرین جزئیات درگیری مردم روستای شهرویی بهبهان با مأموران انتظامی اظهار کرد: برخی از اهالی روستایی به نام شهرویی در شهرستان بهبهان که در کنار پالایشگاه گاز بیدبلند2 بودند خواهان استخدام بودند که این موضوع مربوط به ماه‌های گذشته بود که متاسفانه روز گذشته این درگیر سبب کشته شدن یک نفر و مجروحیت 2 نفر شد که یکی از مصدومان از سربازان وظیفه بود.

وی در ادامه با بیان این مطلب که سه نفر از معترضان در مقابل پالایشگاه در تجمع اولیه دستگیر شدند، گفت:  بعد از حادثه تیر اندازی دستگیری صورت نگرفته است و تحقیقات در مورد شناسایی عوامل بروز این حادثه همچنان ادامه دارد.

محمدپور بااشاره به این‌که اهالی این روستا سه روز در مقابل درب پالایشگاه گاز بیدبلند2 تجمع کرده‌اند و مانع باز شدن درب پالایشگاه و عدم شروع به کار  آن شدند،افزود: ماموران بلافاصله برای متفرق کردند خاطیان به سمت درب پالایشگاه رفتند که عده‌ای از این افراد جاده اصلی بهبهان به رامهرمز را مسدود کرده و برای خودروهای عبوری ایجاد مزاحمت کردند. همچنین این افراد که مسلح بودند، اقدام به شلیک به سمت ماموران کردند.

منبع:تابناک

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط

حمله مشکوک به بیمارستانی در سوسنگرد با کلاشینکف

ماجرای درگیری و تیراندازی در بهبهان چیست؟
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar