از سفر ظریف به آمریکا تا محاکمه مهناز افشار

در حالیکه یک سوی اخبار در ارتباط با سفر وزیر امور خارجه ایران به آمریکا و مذاکرات بین دو کشور می‌باشد، در سوی دیگر با قتل یک طلبه و قاتل او در شهر همدان، بسیاری به مهناز افشاز حمله کرده و خواهان محاکمه و حتی اعدام او شدند!

درخواست مذاکره
به نوشته سایت فرارو، محمد جواد ظریف، وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران، در سفری به آمریکا، و در دوره حضورش در نیویورک سیگنال‌های آشکاری برای مذاکره با آمریکا ارسال کرده و مکررا از «میز مذاکره» و «داشتن اختیار» صحبت کرده است!

مهناز افشار در فشار

از سفر ظریف به آمریکا تا محاکمه مهناز افشار

پس از قتل طلبه‌ای در شهر همدان، در ظهر روز شنبه ۷ اردیبهشت، و شناسایی قاتل توسط مأموران پلیس، و کشته شدنش در پی درگیری مسلحانه در منطقه جانبازان، مهناز افشار بدلیل نوشته‌ای که در توییترش منتشر کرده بود و بعدا آن را حذف کرد، به اتهام «نشر اکاذیب» و «تحریک و تشویش اذهان عمومی» مورد حمله بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی واقع شده و حتی او را عامل روانی قتل این طلبه دانسته و خواهان محاکمه و مجازاتش شده‌اند. در خبرها هم آمده که وی به‌خاطر انتشار و اظهار نظر درباره یک توییت جعلی، مورد پیگیری قضایی قرار گرفته است.

سر بریده در همدان
روز شنبه سر بریده‌ای در بیشه‌زارهای بلوار فرودگاه همدان کشف شد. صورت این سر به علت جویده شدن توسط حیوانات درنده قابل تشخیص نبود!

در آنسوی خبرها و شایعات
شایعه شده که عربستانی میلیون‌ها ملخی را بسوی ایران فرستاده‌اند که مجهز به آرواره‌های بسیار قدرتمندی هستند که می‌توانند درختان تنومند را ریشه کن کنند!
شایعه شده که مهناز افشار ممنوع‌الخروج شده تا به آلمان نرود!
شایعه شده که بنزین ۲۵۰۰ تومانی در راه است!
و
قاسم سلیمانی: مذاکره با آمریکا مصداق تسلیم شدن محض است!
افزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس!
افزایش نرخ تاکسی‌ها و رُند کردن کرایه‌ها!
سکه طلا به بالای ۵ میلیون تومان رسید!
مردم شهر نجف به کله پاچه گوسفند علاقه دارند!
ممنوعیت پوشش برقع در سریلانکا!
مردم هنوز برای خواندن، کتاب می‌خرند!
تصادف مرگبار ۷ شتر با قطار در شیراز!
فرمانده ناجا: به درخواست مردم طرح‌های امنیت اخلاقی را تشدید می‌کنیم

مطلب مرتبط:
واکنش هنرمندان به حکم جلب مهناز افشار

منبع:
خبرگزاری‌ها
شبکه‌های اجتماعی

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments