احمد ایراندوست خواهان ریختن خون تتلو شد!

احمد ایراندوست، بازیگر و خواننده و بادیگارد، که به غول برره شهرت دارد، در اینستاگرامش ریختن خون امیر تتلو، خواننده، را مباح و حلال دانست و به او هشدار داد که «صفحه زندگیت هم مثل پیجت بسته خواهد شد»!

احمد ایراندوست خواهان ریختن خون تتلو شد!

احمد ایراندوست در اینستاگرامش نوشت:

«محارب با خدا و مفسد فی الارض بزودی حکم اجرا خواهد شد ..و قاتلوهم حتی لاتکون فتنه ..ادمی که به محارم خودش هم رحم نمیکنه و زنان و دختران مملکت رو توهین میکنه تو ایران هر غلطی کردی با این که مطلع بودیم و بودند مشکلی نبود ولی الان دیگه ریختن خونت مباح است و حلال صفحه زندگیت هم مثل پیجت بسته خواهد شد …الله اکبر …لا الله الا الله»!

اینستاگرام که صفحه اینستاگرام امیر تتلو را به علت «خشونت علیه زنان» بسته، بد نیست سر ی هم به صفحه احمد ایراندوست بزند!

 

چند دیدگاه در اینستاگرام احمد ایراندوست
مرتضی: «… تو کى هستى که بخواى حکم قتل کسیو صادر کنى…»
.
روشا: «مثل داعشیا بود لحن کلامتون، خدا به همه آرامش عطا کنه»
.
مهرداد: «برادر درسته خوشمون از ریخت تتلو نمیاد، ولی شما کی جای خدا نشستی که داری حکم اعدام و محارب با خدا رو مشخص میکنی؟؟؟؟…»
.
موج: «فقط بدرد غول بررره می‌خوری، چطور به خودت اجازه می‌دی حکم قتل بدی؟ متاسفم بخاطر طرز فکر قرون وسطایی که دارین!»
.
فرهاد: «یارو هر گهی باشه، تو حق نداری بگی خونت باید ریخته بشه، باید از زندگی محو بشی، بگی لا الا الله… تو با داعش الان هیچ فرقی نداری، و در جایگاهی نیستی که ببینی کی باید بمیره، کی باید زندگی کنه!!! نه فقط تو، هر کس دیگه»
.
سینا: «غول بی‌شاخ و دم، تو چه کاره‌ایی؟ گزمه محلی؟ داروغه شهری؟ کدخدای دهی!!؟؟؟ تو این وسط چه کاره‌ایی حکم صادر می‌کنی؟؟؟!!!!!»
.
مریم: «در اینکه تتلو بیماره شکی نیست ولی اینکه چطور شما ریختن خون یک انسان رو مباح می‌دونید در تعجبم! کاش اینقدر دنبال کشت و کشتار نباشیم آقای ایراندوست، کاش به جای ترویج خشونت و دشمنی، کمی مهر و محبت را ترویج کنیم. از بس با همه دنیا دشمن بودیم که الان به اینجا رسیدیم…»
.
باران پاییزی: «سلبریتی بی‌سواد. همه می‌دونن این آقا کارش و حرفاش اشتباه بود، اما باید بدونی که اون یه بیمار روانیه که نیاز به درمان داره نه اعدام. پس لطفا خفه شو. با تشکر»
.
اسلامی هرندی: «حاجی فاز جبهه و جنگ گرفتی انگاری!؟ تتلو بیماره.. درمان می‌خواد نه اعدام»!
.
طارق: «آقای ایراندوست جمله‌ی لا اله الا الله رو اشتباه نوشتی»!

پس نوشت:
احمد ایراندوست پس از آنکه تعداد دشنام‌ها و منتقدان این نوشته‌اش در اینستاگرام زیاد شد، بخش نظرات این نوشته‌ را در اینستاگرام بست. او همچنین عبارت «لا الله» را تصحیح کرد!

 

مطلب مرتبط:
احمد ایراندوست: مسئولین سیفون تتلو را بکشند!

guest
1 نظر
تازه ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
هادی
هادی
2 سال پیش

اینکه تتلو چه غلطی میکنه بماند، تو کی هستی که برای دیگران حکم صادر میکنی، نکنه قبلن هم از این غلطا رو میکردی، هنوز گیر بدتر از خودت افتادی یا نه؟ برو باووووووووووو