عمو پورنگ و مادرش مهمان خندوانه در شبکه نسیم

امشب داریوش فرضیایی معروف به عموپورنگ همراه با مادرش در برنامه خندوانه حاضر می‌شود.

عمو پورنگ و مادرشاین مجری کودک و نوجوان که با نام هنری «عمو پورنگ» محبوب مردم و به ویژه کودکان است، خاطرات زیادی برای برای کودکان دهه هفتاد به جا گذاشته و طی چند سال گذشته با حضور در برنامه تلویزیونی «محله گل و بلبل» جایگاه ویژه‌ای بین دهه هشتادی‌ها و حتی دهه نودی‌ها پیدا کرده است.

عمو پورنگ بارها با لهجه زیبای گیلانی نقش مادرش را در برنامه‌های مختلف اجرا کرده است.

برنامه خندوانه با حضور داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) و مادرش ساعت ۱۱ امشب از شبکه نسیم پخش می‌شود.

در خندوانه چه گذشت

داریوش فرضیایی پس از ورود و سلام و احوالپرسی از زحمات و خوبی‌های مادر، خواهر و برادرانش تعریف کرد و پس از آن با اشاره به لزوم حفظ احترام پدر و مادر در حالی که احساساتی شده بود، با اصرار دست مادرش را بوسید.

فرضیایی در ادامه گفت: مادرم در مورد کارهای من خیلی نظر می‌دهد. انتقادهایی هم می‌کند. مثلا یک بار به من در مورد نحوه اجرای برنامه‌هایم گفت «کمتر لوس بازی در بیار».
در ادامه «جناب‌خان» به ازدواج نکردن عمو پورنگ اشاره کرد. مادر عمو پورنگ در این باره گفت: الان دیگر اصراری نمی‌کنم؛ زمانی به او صدها بار گفتم ولی وقتی خودش می‌خواهد کنار من باشد، دیگر چه حرفی می‌توانم بزنم!

در این برنامه رامبد جوان به همراه عمو پورنگ ترانه‌ای را به زبان آذری خواندند و در پایان عمو پورنگ و مادرش و رامبد و جناب خان با آرزوی خوبی برای همه مردم برنامه را به پایان رساندند.

باشگاه خبرنگاران

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments