دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی زن جوان

عامل انتشار عکس‌های خصوصی زن جوان در مشهد دستگیر شد. این خبری است که امروز پلیس فتای شهر مشهد اعلام کرد.

این جوان ۲۲ ساله با دسترسی به عکس‌های شاکی فرصت را مناسب دید تا از این خانم جوان که به تازگی از شوهرش جدا شده بود اخاذی کند
اما این خانم با مراجعه به پلیس فتا ضمن شکایت از این فرد خواستار بررسی موضوع شد.

بر طبق اعلام شکایت این خانم جوان پلیس پرونده را در دستور کار قرار داد و در اولین اقدام گوشی و تلگرام خانم را چک کرد که مشخص شد گوشی و تلگرام هک نشده است و داستان عجیب دیگری رخ داده است…

دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی زن جوان

از دوست خواهرم خوشم آمد.

به گزارش سایت خبری به روز نیوز این زن از چند هفته پیش از سوی مرد ناشناسی مدام تهدید می‌شد و همین تهدیدها آرامش را از او گرفته بود. عجیب اینکه مرد ناشناس اسرار او را می‌دانست و اطلاعات کاملی درباره زندگی شخصی‌اش داشت.

این اما همه ماجرا نبود؛ چرا که مرد جوان عکس‌های کاملا خصوصی این زن را هم در اختیار داشت و او را تهدید می‌‌کرد که اگر تن به خواسته شومش ندهد، عکس‌ها را در محل کارش منتشر خواهد کرد.

زن جوان به دردسر افتاده بود و نمی‌دانست این مرد کیست و چطور به اسرار زندگی و عکس‌های شخصی او دست پیدا کرده است. تهدیدهای مرد ناشناس ادامه داشت تا اینکه زن راهی پلیس فتا شد و از مأموران برای پایان دادن به این کابوس کمک خواست.

با شکایت او تحقیقات مأموران شروع شد اما بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که گوشی و تلگرام این زن هک نشده است. با این حال جست‌وجوها ادامه داشت تا اینکه در نهایت فردی که شاکی را تهدید می‌کرد شناسایی و دستگیر شد.

متهم جوان ۲۲ ساله‌ای بود که وقتی شاکی او را دید، شوکه شد. مرد جوان در حقیقت برادر دوست و همکار شاکی بود که وی اعتماد زیادی به او داشت.

مرد جوان در تشریح ماجرا گفت: مدتی قبل خواهرم گوشی‌اش را به من داد تا برایش برنامه‌ای نصب کنم. سرگرم بررسی گوشی بودم که چشمم به عکس‌های دوست و همکار خواهرم افتاد. خواهرم همه جزئیات زندگی او را می‌دانست و قبلا درباره او صحبت کرده بود.

می‌دانستم که این زن مدتی قبل از شوهرش جداشده و به تنهایی زندگی می‌‌کرد. با دیدن عکس‌هایش، بی‌آنکه خواهرم متوجه شود آنها را کپی کردم و پس از آن تصمیم گرفتم با این زن طرح دوستی بریزم، اما چندبار که تماس گرفتم و او با جدیت با من برخورد کرد تصمیم گرفتم با تهدید مجبورش کنم که به خواسته‌ام تن بدهد تا اینکه در نهایت دستگیر شدم.

به گفته سرهنگ جهانشیری، رئیس پلیس فتای خراسان رضوی، پس از اعترافات متهم برای او قرار قانونی صادر شد و پرونده‌اش در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

به گفته وی در این پرونده اگر شاکی به راحتی سفره دلش را نزد دوستش باز نکرده و از اسرار زندگی‌اش برای او نگفته بود، این ماجرا شاید رخ نمی‌داد و زن جوان به دردسر نمی‌افتاد.
همشهری

دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی زن جوان
5 (100%) 2 votes

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar