بابک کریمی: نو پلاستیک!

بابک کریمی بازیگر سینما و متولد سال ۱۳۳۹ است. اینطور که در ویکیپدیا آمده، ایشان از سال ۱۳۵۰ تا سال ۱۳۹۴ فیلم بازی کرده!

اینستاگرام بابک کریمی فقط حدود ۲۰ هزار هواخواه و دنبال‌کننده دارد، شاید به علت اینکه سرش کچل است، شاید هم به این علت که در تلویزوین بازی نکرده تا مثل خانم بهنوش بختیاری برند بشود و محبوب.

بابک کریمی در آخرین پست ارسالی‌اش، تا این لحظه، تصویری از یک کیسه پلاستیکی در حال غرق شدن در آب را ارسال کرده و در توضیحش نوشته: NO PLASTIC

بابک کریمی: نو پلاستیک!این «NO PLASTIC»‌ به فارسی خودمان می‌شود: «هرگونه استفاده از هرگونه پلاستیک تا اطلاع ثانوی ممنوع است»، یا «من دوست ندارم که از پلاستیک استفاده کنم» یا «همراه شو تا همراه هم از پلاستیک استفاده نکنیم» یا «مرگ بر پلاستیک» و از این قبیل!

از آنجاییکه آقای بابک کریمی از هشتگ استفاده نکرده، روی سخنش فقط با آن حدود ۲۰ هزار هواخواهی است که شاید یک بار دیگر نیز سری به اینستاگرام او بزنند.

چرا انگلیسی؟
علت اینکه آقای بابک کریمی این پیام را با حروف درشت انگلیسی نوشته، شاید این بوده که با این حدود ۲۰ هزار هواخواهش نمی‌شود با زبان نرم و دوستانه حرف زد و باید درشتی کرد!

چرا انگلیسی؟
چون خط فارسی حروف درشت ندارد!

چرا «پلاستیک نه»؟
ما که دسترسی به زندگی خصوصی ایشان نداریم، اما از یکی از عکس‌های ایستاگرامش می‌شود برداشت کرد که ایشان، یک زمانی، روی نوار پلاستیکی خط‌کشی لیز خورده و به او صدمات جسمانی و فنی وارد شده است!

بابک کریمی: نو پلاستیک!

آیا این پیام بابک کریمی تاثیری در بهبود محیط زیست و کاهش مصرف پلاستیک و استفاده از زنبیل دارد؟
اگر به اثر پروانه‌ای اعتقاد دارید، پاسخ مثبت است!

 

 

اینستاگرام بابک کریمی

instagram.com/babak_karimi_

بابک کریمی: نو پلاستیک!
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar