شکلات در جلسات دولتی ممنوع شد!

طبق بخشنامه جدید امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور، از این به بعد، حداکثر پذیرایی در همایش‌ها و جلسات دولتی، پذیرایی با چای و بیسکویت خواهد بود!

شکلات در جلسات دولتی ممنوع شد!

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدعلی افتخاری، رئیس امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور، طی دستورالعملی نحوه صرفه جویی در هزینه‌ها را به تمامی روسای استانی ابلاغ کرد.

در این بخشنامه تاکید شده که «سرو شیرینی،‌ شکلات، میوه، ناهار و شام ممنوع می‌باشد»!

همچنین دستور دادند که برگزاری همایش‌ها و نشست‌ها و جلسات را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که طول مدت آن بین دو تا سه ساعت بوده و زمان برگزاری جلسات با ساعات پذیرایی ناهار و شام تداخل نداشته باشد.

در این بخشنامه آمده که به منظور کاهش هزینه‌های ناشی از ایاب ‌و‌‌ ذهاب، پذیرایی و غذا در سازمان مرکز و استان‌ها، برگزاری جلسات استانی حتی‌المقدور از طریق ویدئو کنفرانس صورت گیرد.

علت صدور این بخشنامه، کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی و مصرف بهینه منابع موجود عنوان شده است.

 

“You’re Not You, When You’re Hungry”

در تبلیغات شکلات اسنیکرز آمده است: «شما شما نیستید، وقتی که گرسنه باشید»! شاید بهتر باشد برای اینکه در طول جلسات کارمندهای گرامی شکمشان غار و غور نکند و خودشان باشند و نه یکی دیگر، پذیرایی با شکلات ممنوع نباشد!

شکلات در جلسات دولتی ممنوع شد!

انرژی شکلات
یادتان باشد یکی از مهم‌ترین فواید خوردن شکلات این است که کارمندان دولتی می‌توانند در طول روز ۲۲ دقیقه* کار مفید انجام بدهند!

***

* مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرده در خوشبینانه‌ترین حالت، ساعات کار مفید در ایران روزانه حدود دو ساعت است که متوسط ساعات آن در بخش دولتی تنها ۲۲ دقیقه است!

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments